Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Під керівництвом прокуратури Закарпаття до бюджету відшкодовано більше ніж 1млн грн збитків

Під процесуальним керівництвом прокуратури області до бюджету відшкодовано більше 800 тис грн збитків завданих ухиленням від сплати ПДВ та більше 600 тис грн фінансових санкцій на пені

Як повідомляють в прокуратурі області,за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області, завдяки злагодженим діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області фізична особа-підприємець, яка ухилилась від сплати податку на додану вартість та інших платежів, відшкодувала бюджету більше 800 тис грн завданих збитків, а також більше 600 тис грн фінансових санкцій на пені.

В рамках розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків (ч.1 ст. 212 КК України), встановлено, що фізична особа-підприємець, яка займається діяльністю у сфері оптової торгівлі товарами господарського призначення ухилилася від сплати податків у значних розмірах.

Зокрема, у період січня 2015 р. – грудня 2017 р. підприємець умисно ухилився від сплати податків на суму більше 800 тис грн, невідображаючи  в повному обсязі по бухгалтерському та податковому обліках, суми фактично отриманих готівкових коштів від реалізації товарів на території України.

Відтак, завдяки злагодженим та скоординованим заходам податкової міліції, до бюджету відшкодовано більше 800 тис грн завданих збитків, а також більше 600 тис грн фінансових санкцій на пені. У зв’язку з цим, на підставі ч.4 ст.212 КК України, до суду надіслано клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, Афера на сім мільйонів гривень: на Закарпатті викрили один з офісів шахраїв (ФОТО)

Реклама
Реклама