Перша обласна конференція закарпатської регіональної організації політичної партії "За життя" пройшла у Мукачеві (ВІДЕО)

15.06.2018 19:35 24 0
Перша обласна конференція закарпатської регіональної організації політичної партії "За життя" пройшла у Мукачеві (ВІДЕО)
Перша обласна конференція Закарпатської регіональної організації політичної партії "За життя" пройшла у Мукачеві. Присутні 50 представників з регіону прослухали звіт очільника політичної партії на Закарпатті - Івана Чубирка На заході нагородили партійців, які плідно попрацювали за останній рік. А також прийняли до організації молодих представників. Вже шість офісів регіональної організації створено на Закарпатті: у Перечині, Тячеві, Хусті, Мукачеві, Ужгороді та Берегові. Далі - більше, адже потреба в офісах відчувається - чимало людей приходять з проханнями допомогти вирішити їхні проблеми та конфлікти. За короткий проміжок часу - організація на Закарпатті працює близько року - роботу провели чималу, створили 16 осередків, ініціювали та провели чимало заходів. Вже 26 червня в Києві відбудеться загальноукраїнський партійний з' їзд, із Закарпаття туди попрямують два представники - голова Закарпатської організації політичної партії "За життя" Іван Чубирко та голова Ужгородського районного осередку Артур Северенчук. https://youtu.be/Iziqugz-fAc
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...