Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Світ

Пенсіонерка знайшла в смітті 3,5 млн гривень

Бабуся збирається витратити гроші на круїз

Генеральне прибирання в будинку закінчилася для 69-річної пенсіонерки з міста Кінгстон-апон-Халл у Великій Британії неймовірним везінням. Старенька збиралася викинути на сміття мотлох з горища, але в останній момент виявила коробку зі старими монетами вартістю 100 тисяч фунтів (близько 3,5 млн гривень), пише видання «Сьогодні»

Спочатку жінка хотіла викинути монети, але після вмовлянь онуків вирішила безкоштовно оцінити їх вартість на сайті з продажу антикваріату разом з іншими знахідками: срібним чайним сервізом і біжутерією, які вона вважала дорогими.

Експерти сайту пояснили літній британці, що монету викарбували в 1644 році при правлінні Карла I, і, так як вона збереглася в дуже хорошому стані, її збираються виставити на аукціон. За нумізматичну рідкість планують виручити понад 100 тисяч фунтів.

Ентоні Чарман, головний оцінювач сайту Vintage Cash Cow, зазначив, що всі інші речі жінки коштували не більше 150 фунтів.

Вона була і цим задоволена, але не розуміла, навіщо ми прийшли до неї додому. Але коли ми сказали їй ціну монети, вона ледь не впала зі стільця“, – розповів він.

Бабуся збирається витратити гроші на круїз, а також допомогти вагітній внучці взяти іпотеку.

Нагадаємо, У Facebook зізналися, які дані збирають про користувачів

Реклама
Реклама