Партія "За життя" підтримала мукачівця на змаганнях міжнародного рівня

16.07.2018 14:06 65 0
Партія "За життя" підтримала мукачівця на змаганнях міжнародного рівня
"Spartan race" – це забіги з перешкодами від 5 км. до марафонської дистанції, вперше організовані у США у 2007 році. Досить швидко такі старти здобули популярності серед професійних спортсменів та аматорів не тільки в Америці, а й в Канаді, Австралії та країнах Європи. "Spartan race" охоплюють забіги на чотирьох дистанціях – Sprint (5 км+ та 20+ перешкод), Super (13 км+ та 25+ перешкод), Beast (21 км+ та 30+ перешкод) та для найекстримніших – Ultra Beast (42 км+ та 60+ перешкод).
Місцевість, на якій проводяться змагання, переважно трейлова, має досить виражений рельєф. Дистанція поєднує в собі елементи гірського бігу та кросу. Окрім бігу, спортсменам необхідно долати перешкоди, серед яких долання різної висоти стін, переміщення важких предметів, проходження горизонтальних та вертикальних канатів, комбінованих рукоходів, одним словом необхідно проходити найнесподіваніші випробування, які тільки можна вигадати. Деякі перешкоди обов’язкові для подолання і без них не можна продовжувати біг (наприклад, стіни або переміщення шин чи мішків). На долання інших перешкод надається одна спроба, а якщо спроба не вдалася – 30 разів стрибаєш «burpy». Цього змагального вікєнду "Spartan Beast" 24 км. був сформований з набором висоти 1840 м. над рівнем моря та більш ніж 35 перешкодами.
У змаганнях брав участь і мукачівець Ігор Шинкарюк, який висловив подяку депутату Закарпатської обласної ради Івану Чубирко за всебічну підтримку.
-"Окремим постом хочу висловити слова щирої подяки Закарпатській регіональній організації політичної партії “За життя” та її керівнику, депутату Закарпатської обласної ради Івану Чубирко. Без Вашої допомоги та особистого сприяння ці, та інші здобутки на не були б втіленні в життя. Не зважаючи на скрутне становище в країні, Ви створили умови, завдяки яким наш регіон був представлений на міжнародному рівні та можливість підняти державний прапор на найвищих ступенях. Низький уклін Вам та щира подяка! Все це лише завдяки Вам!" - пише мукачівець у своєму фейсбук аккаунті
 

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...