Головна » Життя

Партія Рабіновича і Медведчука — в лідерах партійних рейтингів — західні соціологи

Партія Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука - серед лідерів партійних рейтингів.

Про це свідчить соціологічне опитування, яке провів міжнародний дослідницький центр BURI-Україна (TheBelgium-UkraineResearchInstitute, Бельгія).

За результатами опитування, шанси на проходження в наступний склад парламенту мають такі партії: «Слуга народу» Володимира Зеленського (18,0%), «Батьківщина» Юлії Тимошенко (14,9%), «Опозиційна платформа — За життя» Вадима Рабіновича, Юрія Бойка і Віктора Медведчука (14,5%), «Блок Петра Порошенка« Солідарність »(9,1%), « Громадянська позиція »Анатолія Гриценка, Дмитра Добродомова та Андрія Садового (6,1%).

У інших політичних партій рейтинги нижче — Радикальна партія Олега Ляшка (4,7%), «Свобода» (3,1%), УКРОП (1,4%).

За даними опитування, якби президентські вибори проходили в найближчу неділю, велика частина реципієнтів віддала б свої голоси за Володимира Зеленського (23,1%), Петра Порошенка (14,3%), Юлію Тимошенко (14,3%) і Юрія Бойка (13,9%).

Дослідники, з огляду на останні політичні події в Україні, коли відразу п’ять кандидатів зняли свої кандидатури з виборів, і результати останнього опитування зробили такі висновки: «В Україні є чотири реальні кандидати на проходження до другого туру президентських виборів. Невелика різниця в їх нинішньому рейтингу не дає підстав робити якісь точні припущення щодо того, хто саме стане наступним президентом чи вийде у другий тур. Протягом наступних тижнів «Велика четвірка» кандидатів залишиться без змін. У неї й надалі будуть входити Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко, Петро Порошенко і Юрій Бойко ».

При цьому, зняття Євгена Мураєва своєї кандидатури на користь Олександра Вілкула не справило ніякого ефекту — рейтинг Вілкула не збільшився ні на відсоток. Дослідники вважають, що після потрапляння Мураєва до списку санкцій РФ і звинувачень у співпраці з українськими спецслужбами розчаровані виборці вирішили підтримувати тих кандидатів, які не пов’язані з ним. Так, одна частина вирішила підтримати Володимира Зеленського, а інша — Юрія Бойко, який залишається чи не єдиним політиком із незаплямованою репутацією на цьому електоральному полі.

Відзначимо, опитування проводилося на території України міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (TheBelgium-UkraineResearchInstitute, Бельгія) в період з 11 по 12 березня 2019 року. Загальна кількість респондентів склало 2024 людини. Метод опитування — комбіновані інтерв’ю. Ймовірна похибка 2,2%.

Нагадаємо, Закарпатські реалії: Юрій Бойко про заробітчанство, русинів та релігію (ВІДЕО)

Читайте також: Про вибори, газ та інші актуальні питання: Інтерв’ю Віктора Медведчука (ВІДЕО)

 


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...