Орендуємо таке авто, щоб не відволікатися за кермом

03.02.2021 18:08 120 0
Орендуємо таке авто, щоб не відволікатися за кермом
Цікаво: ви помічали, що іноді водій машини, яка стоїть в пробці або перед світлофором, затримує рух? Він невчасно починає їхати, це повторюється кілька разів підряд. У переважній більшості випадків справа в тому, що такі водії тримають в руках телефон. Водії часто відволікаються під час керування авто. Це небезпечно для здоров'я та життя і дуже дорого, особливо для тих, хто взяв транспортний засіб в аренду. Причини бувають різні, серед них:
  • візуальні (не дивляться на дорогу);
  • слухові (розмовляє по телефону або з пасажиром);
  • біомеханічні (тримає телефон або налаштовує радіо, тощо);
  • розумові (розмірковує).
Часто причиною ДТП на дорозі виступає смартфон, тому радимо позбавитись від звички розмовляти за кермом. Дуже небезпечно, коли є одразу декілька причин відволікання від дороги. В такому разі близько 5 секунд ми не дивимося на дорогу. При швидкості 100 км/год за секунду машина проїжджає майже 28 метрів, за 5 секунд — майже 140 метрів. Факт: людське око не дозволяє одночасно спостерігати за дорогою і дивитися на екран камери — так само, як телеоб'єктив камери не відразу забезпечує фокусування об'єктів, розташованих близько і далеко. Цікаво: ви помічали, що іноді водій машини, яка стоїть в пробці або перед світлофором, затримує рух? Він невчасно починає їхати, це повторюється кілька разів підряд. У переважній більшості випадків справа в тому, що такі водії тримають в руках телефон. Радимо не робити так!

Безпечні машини, які вони?

Сучасні автомобілі все частіше мають захист, що запобігає розсіюванню уваги: блокування телефону за допомогою мультимедійної системи, роботи сенсорного екрану, функції відео і т. п. У той же час багато сучасних моделей оснащені великою кількістю пристроїв, які фокусують людину на собі і відволікають її увагу від дороги. Наприклад, складне багаторівневе меню бортових пристроїв, кероване дотиком. Сенсорні панелі та непотрібні дисплеї — те, що треба оцінювати при виборі транспортного засобу. Варіанти з оптимальним набором функцій є на https://narscars.com.ua/kiev-r2, прокат авто в Києві в комапнії NARS CARS можливий в будь-який час. Сучасний автопарк, висока якість сервіса та конкурентна цінова політика вас приємно вразять. Надзвичайно небезпечна комбінація: щоб підняти температуру всередині автомобіля або вимкнути пічку, потрібно постійно натискати на потрібну настройку. Порада: функція автоматичного гальмування в сучасному автомобілі в багатій комплектації корисніша, ніж ви очікуєте! Опція Android Auto або CarPlay також необхідна, вона дозволяє відображати екран навігації та мультимедійні функції телефону на головному екрані в спрощеному вигляді. Цікавий факт: новий Citroen C5 Aircross після 10 хвилин телефонної розмови під час водіння (через заводську систему гучного зв'язку) просить водія припинити розмову або зупинитися в зручному місці для продовження бесіди

Як не відволікатися?

По-перше, покладіть телефон — користуйтеся ним тільки в крайніх випадках, увімкніть гучний зв'язок. Пам'ятайте, під час розмови, навіть не тримаючи трубку, водія відволікають від дороги думки. По-друге, не використовуйте непотрібні вбудовані пристрої (наприклад, не змінюйте силу частот звуку аудіосистеми під час руху), уникайте їжі і пиття за кермом. Якщо є проблеми з дітьми, які борються на задньому сидінні, зупиніться, зробіть перерву під час подорожі.

Корисні пристрої

В даний час девайси, які роблять розмову по телефону під час водіння більш безпечною, широко доступні. Існує безліч різних рішень, їх зручність і практичність залежать від того, яким авто ви користуєтесь. Гарнітура — це зручно та універсально. Встановлюйте систему, яка працює незалежно від радіо та оснащена власним динаміком або підключена до нього. Іншим вдалим варіантом є установка додаткового аудіопристрою із вбудованим Bluetooth. Сьогодні доступні моделі як 1 DIN (вузька), так і 2 DIN (великі мультимедійні станції, зазвичай з сенсорним екраном). Читайте також: В Ужгороді за позовом прокуратури приватну фірму зобов’язано повернути школі майно, закуплене за бюджетні кошти Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...