Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Орбан назвав мусульманських біженців “загарбниками”

Будапешт не має наміру приймати мігрантів у країну

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його країна не має наміру в майбутньому приймати мігрантів і назвав біженців, що прибувають до Європи, “мусульманськими загарбниками”, пише Die Welt.

Глава угорського уряду вважає, що приплив мусульманського населення призведе до появи “паралельних спільнот” всередині держави.

“Ми не вважаємо цих людей мусульманськими біженцями. Ми розглядаємо їх як мусульманських загарбників”, – наголосив Орбан.

Прем’єр-міністр закликав лідерів провідних європейських держав виявляти повагу до Угорщини. За його словами, багато країн Євросоюзу звинувачують Будапешт в отриманні коштів з Фонду згуртованості ЄС, вказуючи на відмову влади країни приймати біженців.

Орбан зазначив, що виділення грошей Угорщині з цієї структури ніяк не пов’язане з питанням біженців, оскільки є “справедливий баланс” й угорська сторона відкрила свій ринок для вільної конкуренції.

Нагадаємо, в кінці 2017 року Єврокомісія подала до суду ЄС позов проти Угорщини, Польщі і Чехії за відмову приймати біженців у рамках програми з релокації мігрантів.

За матеріалами: http://effata.pp.ua

Реклама
Реклама