Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ» зламає систему, при якій народу втридорога продають газ, який йому і належить», – В.Рабінович

Голосуючи на майбутніх виборах, кожен українець повинен думати про дві речі: про мир і про українську економіку.

Щоб домогтися нормалізації економічної ситуації і встановлення миру на Донбасі, українцям слід зробити прагматичний вибір. Тільки «Опозиційна платформа – За життя» зможе націоналізувати газовидобувні підприємства і домовитися з Росією щодо вигідного імпорту газу, що неодмінно призведе до його здешевлення.
Таку заяву зробив народний депутат і глава партії «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «П’ять питань Вадиму Рабіновичу За життя» на телеканалі «NewsOne».

«Голосуючи на майбутніх виборах, кожен українець повинен думати про дві речі: про світ і про українську економіку. Тільки та політична сила, яка зможе вирішити ці дві проблеми, на мій погляд, гідна перемоги. Потрібно пам’ятати, що економіку піднімають люди. Але сьогодні влада зробила з українців рабів, які виживають тільки для того, щоб оплатити рахунки за комунальні послуги. Задавлений непосильною роботою рабський народ не зможе відновити країну! »- упевнений парламентарій.
На думку політика, Україна сьогодні має в своєму розпорядженні достатні запаси власного газу для того, щоб покрити потреби населення. А ціни на нього піднімають олігархи, які наживаються на зростанні тарифів.
«В Україні видобувається 15 млрд кубів газу, при цьому населення і бюджетні організації разом споживають теж 15 млрд. кубів. Якщо витрати на видобуток мінімальні, чому не продати населенню газ за низькими цінами? А газ, який держава закуповує за кордоном для промисловості, нехай продають за ринковими цінами. Але немає! На цьому заробляють три-чотири мільярдери, які продають українцям газ за завищеними цінами. Але якщо в Конституції сказано, що всі надра України належать народу, то чому народ сам собі так дорого продає? Відповідь проста: влада вибудувала систему, при якій нікого не цікавить економічна доцільність. Владі потрібні гасла і злодійство! »- підкреслив народний депутат.
Глава партії «Опозиційна платформа – За життя» вважає, що нинішня українська влада завела країну в глухий кут і тільки очолювана ним політична сила здатна в найкоротші терміни вирішити «тарифне питання».
«Партія «Опозиційна платформа – За життя» знає, як вирішити питання ціни на газ. По-перше, потрібно націоналізувати компанії, які видобувають газ і продають його нам втридорога. По-друге, тільки наша партія в змозі домовитися з Росією про укладення вигідного для України контракту щодо закупівлі газу, за умовами якого «блакитне паливо» подешевшає мінімум на 100 доларів. По-третє, потрібно перестати безбожно обкрадати народ необгрунтованими тарифами. Потрібно негайно зупинити зростання цін на ЖКП, тому що тільки з першого березня влада підвищила ціну на електроенергію на 26%, а з першого травня вони підвищать ціни на газ на 15,6%! До того ж Кабмін підписав угоду з МВФ, за умовами якого з наступного року тарифи на газ знову підвищать. Скільки можна? Вони просто хочуть вбити країну на догоду іноземним партнерам! Сьогодні ми купуємо тепловози в Америці, вбиваючи нашу промисловість, купуємо списані кораблі, вбиваючи своє кораблебудування. Хіба так роблять господарники? Українці повинні одуматися і зупинити людей, які гублять велику і сильну Україну, при цьому вимагаючи вибрати їх знову … Так бути не повинно! Нормальні тарифи, високі пенсії та європейські зарплати прийдуть тільки з новою владою! », – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...