"Опозиційна платформа - За життя" заявляє про використання владою правоохоронної системи для політичних репресій

25.03.2021 13:23 208 0
"Опозиційна платформа - За життя" заявляє про використання владою правоохоронної системи для політичних репресій

В офісі партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», в якому знаходяться приймальні семи депутатів від цієї політичної сили, зокрема голови Політради партії, народного депутата Віктора Медведчука, народних депутатів Тараса Козака, Василя Німченка, Юрія Загороднього, Віктора Чорного, Олександра Колтуновича, Іллі Киви, СБУ та ОГП проводять обшук.

Цей обшук формально пов'язаний із діяльністю Громадського руху «Український вибір» і подіями 2014 року, але фактично є спробою залякати опозиційних політиків, які представляють найвпливовішу та найрейтинговішу партію в Україні. До суду за санкцією на обшук звернулося керівництво Офісу генерального прокурора, хоча керівництву ОГП достовірно відомо, що офісу «Українського вибору» в цій будівлі як такого немає, але в ньому знаходяться приймальні народних депутатів і офіс партії. Зеленський і його оточення, які стали на шлях узурпації влади і політичних репресій, прагнуть звести рахунки з політичними опонентами. Для цього влада вдається до крайніх заходів ‒ від введення антиконституційних санкцій і незаконного закриття каналів до фабрикації кримінальних справ і фальсифікації доказів. Розцінюємо проведення обшуків у офісі партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» як незаконні та протиправні дії, спрямовані на придушення інакодумства. Голослівні звинувачення опозиції, санкції, обшуки ‒ це помста за нашу принципову позицію з відстоювання інтересів українського народу. Владі, яка провалила боротьбу з епідемією, цінами і тарифами, не змогла забезпечити мир на Донбасі та вивести з бідності українські родини, залишається тільки тиснути і погрожувати своїм опонентам. «Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє про політичні репресії проти єдиної системної парламентської опозиції, опозиційних народних депутатів і громадських організацій. Спроби дискредитувати опозиційний рух і дестабілізувати роботу провідної опозиційної партії надуманими звинуваченнями приречені на провал. Незважаючи на погрози і спроби залякування, ми боротимемося за інтереси українців. Будемо захищати нашу позицію в судах, обстоювати українську демократію і домагатися миру.

 Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Теги: СБУ
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...