Головна » Політика

Опозиційна платформа – За Життя: “Щоб гідно жити в Україні, треба змінювати державну політику”

Заява Опозиційної платформи - За Життя

З моменту драматичних подій 2013-2014 років минуло вже достатньо часу, щоб зрозуміти, якою дорогою вели Україну. Різномасті політики у владі стверджували, що побудують іншу Україну: єдину, багату, некорумповану, незалежну, таку, що володіє міжнародним авторитетом. І минулий режим, і нинішня влада обіцяли привести країну до демократії і процвітання. Сьогодні ми бачимо, що їхні обіцянки виявилися обманом.

Єдності в країні немає. Шостий рік на сході триває збройний конфлікт, а українське суспільство так само розділене. В країні згортається демократія. Минулий і нинішній режим переслідують опозицію і незалежні засоби масової інформації. Влада не хоче зважати на думку громадян і відмовляє їм у праві на референдум.

Про обіцяне багатство і процвітання немає й згадки. Україна стала однією з найбідніших і найвідсталіших країн Європи. У реальному вираженні національний ВВП все ще на 8,7% нижчий, ніж був у 2013 році, а промислове виробництво впало майже на 18,5%. Населення зубожіло: в рази зросли ціни й тарифи, а доходи залишаються нижчими від показників 2013 року.

В Україні не вщухають корупційні скандали, в яких замішані представники старої і вже нової влади. Політична корупція, депутатські зарплати у конвертах, лобістські голосування, корумпований тиск на бізнес, кумівство і практика «смотрящих». Залежні суди і правоохоронні органи – все це залишається «нормою» нашого життя.

У країни немає незалежності, немає міжнародного авторитету. Всі шість років українська влада покірно виконує побажання кредиторів і директиви МВФ. Руйнує медицину і освіту, приймає антисоціальні бюджети. Тепер, всупереч думці українських громадян, для міжнародних лихварів готують до продажу стратегічні підприємства і землю.

“Опозиційна платформа – За Життя” заявляє: у злиднях, війні і безправ’ї немає ніякого гідності.

Державну політику необхідно змінювати – це факт. Це може зробити тільки “Опозиційна платформа – За Життя”. Для цього у нас є готові проекти рішень. Є необхідний кадровий потенціал і політична воля захистити інтереси українських громадян. Ми повернемо Україні мир, гідність і надію на майбутнє!

Нагадуємо,  В Україні призупинили виплати лікарняних та декретних. У Мінсоцполітики заявили про рейдерське захоплення Фонду соцстрахування

Читайте також:  На Закарпатті бракує правоохоронців: поліція запрошує на службу в підрозділах (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...