Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Омеляну доведеться подати у відставку і відповісти за свої руйнівні «реформи», – В. Медведчук

Підігріваючи антиросійські настрої в суспільстві і розпалюючи міжнаціональну ворожнечу, Омелян намагається за завісою «гри в політику» приховати свої економічні провали на посаді міністра, стверджує лідер «Українського вибору»

«Доріг в країні немає, інфраструктурні проекти наказали довго жити, «Укрзалізниця» дихає на ладан, зате «державні особи», які називають себе «реформаторами», одну за одною просувають інфантильні, а головне, небезпечні, руйнівні для країни ініціативи», – так Віктор Медведчук прокоментував ідею міністра транспорту В. Омеляна припинити пасажирське залізничне сполучення з Росією.

На думку лідера «Українського вибору – Права народу», закрити кордони для українських громадян, що використовують можливість виїхати на заробітки в Росію для того, щоб прогодувати свої сім’ї в країні, яка зусиллями єврореформаторів загрузла в боргах, злиднях, безробітті, – це дійсно апогей «реформаторської» думки, інформує “vybor“.

«Перш ніж продукувати такі ідеї, пану Омеляну, мислячій в дусі фонвизинського недоростка, не завадило б як мінімум вивчити статистику. За даними Держстату, в 2017 році в РФ виїхали 4,37 млн ​​українців. Однак міністр-непорозуміння, людина-гіперлуп і покровитель лоукостів всієї України, остаточно втративши зв’язок з реальністю, продовжує плодити ідеї, які, в разі їх реалізації, вдарять по мільйонах українців (тим, хто сьогодні їде в Росію на заробітки, і тим, хто хоче мати можливість відвідати рідних, близьких, вчитися і подорожувати)», – нагадав В. Медведчук.

Підігріваючи антиросійські настрої в суспільстві і розпалюючи міжнаціональну ворожнечу, Омелян намагається за завісою «гри в політику» приховати свої економічні провали на посаді міністра, стверджує лідер «Українського вибору». «Але як би не старався пан Омелян, українці їздили, їздять і будуть їздити в Росію, зміцнюючи відносини між нашими країнами, відновлюючи співпрацю, розвиваючи культурні, гуманітарні, економічні зв’язки. І ніякими заборонами, ніякими чорними списками і санкційними заходами цей процес не зупинити», – впевнений політик.

В. Медведчук також переконаний в тому, що Омеляну доведеться подати у відставку і відповісти за свої руйнівні «реформи». «Як і іншим чиновникам-єврореформаторам з урядів Яценюка – Гройсмана – всім тим діячам, які, зруйнувавши економіку, загнавши країну в боргову кабалу, довели до злиднів мільйони українців, влаштували бенкет під час чуми, отримуючи мільйонні зарплати і премії, паразитуючи на свій народ», – підсумував політик.

Нагадаємо, Єдина закарпатська дорога Бразилії може зникнути (ФОТО)

Також читайте: Рок-гурт “Без обмежень” виступить в Ужгороді з новим альбомом “Буду з тобою” (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...