Оксана Марченко випустила нову серію “Паломниці”, у якій відвідала перлину Закарпаття - Свято-Миколаївський жіночий монастир у Мукачеві (ВІДЕО)

07.05.2021 13:07 1560 0
Оксана Марченко випустила нову серію “Паломниці”, у якій відвідала перлину Закарпаття - Свято-Миколаївський жіночий монастир у Мукачеві (ВІДЕО)

Оксана Марченко випустила нову серію авторського проекту “Паломниця”.

Фільм розповість про Мукачівський жіночий Свято-Миколаївський монастир. Згідно усного переказу і передмови до Мукачівської хроніки, монастир був заснований в XI столітті. Згідно іншого старовинного передання Мукачівський Святомиколаївський монастир був заснований ще до 1242 року. Як свідчить Мукачівський літопис, заснував обитель князь Федір Корятович. У монастирі зберігаються ікона Божої Матері, Скоропослушниця, Іверська ікона Божої Матері, привезена з гори Афон, і рака з частиною мощів преподобного Мойсея Угрина, а також є безліч частинок мощів інших угодників Божих.
"Друзі, я з дитинства не любила початок тижня. Понеділок - день важкий, "видно, в понеділок їх мама народила ...", школа, робота ... все якось похмуро було в цей день. Але яке ж було моє здивування, коли, будучи дорослою, я дізналася, що тиждень починається у Неділю! От якби я знала це раніше, скільки б років я не вважала понеділки початком, а тільки продовженням - і багато було б по-іншому ... У чому ж секрет цього першого дня тижня? Чому день для Бога такий важливий? І чому неділю так важливо проводити в колі сім'ї або з друзями?" - написала Оксана Марченко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.
Читайте також: Оксана Марченко випустила нову серію "Паломниці" про смерть Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...