Оксана Марченко в новій серії свого авторського проекту "Паломниця" розповіла про пристрасті (ВІДЕО)

26.03.2021 20:22 56 0
Оксана Марченко в новій серії свого авторського проекту "Паломниця" розповіла про пристрасті (ВІДЕО)

Оксана Марченко випустила новий фільм свого авторського проекту "Паломниця". Він розповідає про людські пристрасті, хресний хід і розкриває таємниці Введенського монастиря.

"Друзі, продовжую разом з вами паломництво українськими святинями. По куточках людської душі, яка зберігає всі цінності: добро, повагу, любов... А також розуміння відповідальності та покарання за гріхи і погані думки. Це і є пристрасті, піддавшись яким, людині вже дуже складно зупинитися і повернутися на шлях істини. Хоча можливо... Але як?" - написала Оксана Марченко на своїй сторінці в Instagram.
Відповідь на це питання глядач знайде в новому фільмі "Паломниці". Як і на те, навіщо люди здійснюють хресний хід: йдуть пішки півсотні кілометрів незалежно від погоди. А Введенський монастир розповість про свої таємниці. Чого варте тільки диво таємничої появи зображення Пресвятої Богородиці. У новій серії глядач також знайде відповідь на питання, навіщо люди цілують ікони у храмі. Зробити це можна просто зараз, подивившись четвертий випуск "Паломниці" на офіційному YouTube-каналі Оксани Марченко. Читайте також: Гра в бісер: як Чехія стала столицею скляних прикрас Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...