Головна » Політика

“Округ взято”: представник “Опозиційної платформи – за життя” здобув перемогу на виборах до Великоберезнянської ОТГ

Іван Качмар обігнав кандидата від провладної партії "Слуга Народу" отримавши майже вдвічі більше голосів

Сьогодні, 12 січня, у новоствореній Великоберезнянській ОТГ відбулись повторні вибори по 4-у округу (дільниця №210048), с. Руський Мочар.

Під час попереднього голосування, 22 грудня 2019 року обоє кандидатів: Іван Качмар (“Опозиційна платформа – за життя”) та Ігор Розлуцький (“Слуга Народу”) отримали однакову кількість голосів. Електоральна явка на повторних виборах склала 90% – із 109 проголосувало 92 виборця. З них 59 віддали свій голос за висуванця від політичної партії “ОПЗЖ” і майже вдвічі менше – 32 за кандидата від “СН” Представник політсили “Опозиційна платформа – за життя” Іван Качмар здобув переконливу перемогу з результатом 52%.

Це вже другий депутат від політсили “ОПЗЖ” у складі депутатського корпусу Великоберезнянської ОТГ. З цієї нагоди голова Закарпатської регіональної організації політсили “Опозиційна платформа – за життя” – Іван Чубирко привітав як переможця так і голову районного осередку “ОПЗЖ” – Владислава Пильника з переконливою перемогою та побажав успіхів у роботі на благо громади.


Залишити коментар

avatar
Ж..
Гість
Ж..

Молодці хлопці ! 52 % !!

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...