Головна » Без категорії

Одноголосно за всі питання: відбулася позачергова сесія Ужгородської райради (ФОТО)

У п’ятницю, 8 листорада, відбулася тридцять четверта (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання. Позачерговість скликати сесію виникла у зв’язку із потребою внести зміни та перерозподілити кошти районного бюджету.

Як повідомляє Ужгородська районна рада на сторінці в соцмережі Фейсбук, в роботі пленарного засідання окрім 28 депутатів районної ради взяли участь народний депутат України Михайло Лаба, голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ та інші.

В першу чергу проголосували за внесення змін до порядку денного, доповнивши його додатковими питаннями. Відтак, одне за одним приймали рішення.

Так, проголосували за затвердження передавального акту Ужгородської районної лікарні, створили шляхом перетворення Комунальне некомерційне підрриємство «Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області», внесли зміни до медичних програм.

На завершення, депутати прийняли рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, чим затвердити зміни до обсягу доходів та видатків на 2019 рік, внесли зміни до бюджетних призначень головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2019 рік, до міжбюджетних трансфертів на 2019 рік, до переліку витрат районного бюджету на реалізацію місцевих (регіональних) програм у 2019 році, тощо.

Повідомляється також, що загалом сесія пройшла конструктивно. За всі рішення депутати голосували одноголосно.

Нагадуємо, У Мукачеві через погоду зрив святкування Дня покровителя (ЗМІНИ)

Читайте також: Погоджено підозру водію-експедитору в спричиненні ДТП, у якій на Ужгородщині постраждала вагітна (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

 


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...