Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Обласний центр Закарпаття традиційно приєднався до Європейського тижня мобільності! (ФОТО)

Нинішній ЄТМ звертає особливу увагу на безпечну ходьбу та їзду на велосипеді, та на вигоди, які це може мати для здоров’я, довкілля та власного бюджету

До Європейського тижня мобільності уже традиційно приєднався і Ужгород. Цьогоріч тиждень мобільності проходить під гаслом «Ходімо ходити!». Ідея заходів, як уже повідомлялося, – створення умов для безпечного пішохідного та велосипедного руху.

Урок із безпеки на дорогах для маленьких велосипедистів та пішоходів відбувався сьогодні зранку на набережній Незалежності, біля загальноосвітньої школи №3.

В акції брали участь учні Лінгвістичної гімназії та школи №3 . Працівники патрульної поліції Закарпатської області, зокрема велопатруль, розповіли дітям про правила дорожнього руху, продемонстрували, як потрібно переходити велодоріжки на переходах, роздали інформаційні буклети та світловідбивальні браслети. За підтримки Ужгородської міської ради до акції долучилися громадська організація «Форза» та молодіжна організація “Ініціатива розвитку краю”.

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукати мешканців використовувати альтернативні види транспорту. Він відбувається щороку з 16-22 вересня і кожен раз іншій темі у руслі сталої мобільності.

“Нинішній Європейський тиждень мобільності звертає особливу увагу на безпечну ходьбу та їзду на велосипеді, а також на ті вигоди, які це може мати для здоров’я, довкілля та власного бюджету”,– повідомляє Ужгородська міська рада.

Нагадуємо, Деревина тепер не потрібна: науковець із Закарпаття винайшов революційну технологію (ФОТО)

Читайте також: Вижити в черзі: 48 годин пекла для далекобійників на КПП «Ужгород-Вишнє Нємецьке» (ВІДЕО 18+)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...