Новорічні «подарунки» українському народу: газ для населення дорожчає на 29%

18.12.2019 16:18 127 0
Новорічні «подарунки» українському народу: газ для населення дорожчає на 29%
Цікаво, що на 11 вересня поточного року ціна природного газу на німецькому газовому хабі NCG становила 161 євро за тисячу кубометрів, а на 11 грудня 2019 го - 159 євро. Тобто в Європі природний газ не дорожчає, і тільки в Україні уряд руками «Нафтогазу» проводить таку цінову політику, яку можна охарактеризувати тільки як тарифний геноцид, спрямований проти українського народу. При цьому Кабмін і «Нафтогаз» проявляють повну безпорадність і непрофесіоналізм у питаннях забезпечення зростання видобутку енергоносіїв в Україні, пише Zagittya.com.ua Видобуток газу в Україні за січень - листопад 2019 року зменшився на 1,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 го - до 18,9 млрд кубометрів. У листопаді видобуток газу склав 1,7 млн ​​кубометрів, що на 5% менше видобутку в листопаді минулого року. За листопад «Укргазвидобування» (держпідприємство - основний годувальник газу в країні) зменшило видобуток газу на 9% - до 1,194 млрд кубометрів. З липня 2019 го «Укргазвидобування» щомісяця зменшує видобуток газу в середньому на 8%. ЗМІ повідомляють, що причиною падіння видобутку газу є в тому числі і фіктивні показники видобутку, які компанія надавала протягом 2018 го - початку 2019 року. До цього можна додати тільки останні статистичні дані про те, що видобуток вугілля в Україні скоротився за 11 місяців на 6,8%. При цьому на підприємствах під керуванням Мінекоенерго видобуток вугілля скоротився на 11,7%.
"Як бачимо, проблема країни перш за все в дуже глибокій непрофесійність влади, в невмінні і небажанні уряду ефективно управляти стратегічними державними активами. Які воно прагне продати за копійки. Адже  задорого вже не візьмуть ...", - каже  Віктор Медведчук,Голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя»
Нагадуємо, Українським водіям помножать штрафи на два, скільки доведеться віддати Читайте також:Патрульні Ужгорода розшукують очевидців ДТП (ФОТО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...