Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Німецькі ЗМІ: після п’яти років безуспішних перетворень в Україні політику робить “важковаговик” Медведчук

Матеріали на такі теми опублікували німецький сайт Фонду Рози Люксембург і громадська телерадіокомпанія Mitteldeutscher Rundfunk, висвітлюючи політичну обстановку в Україні.

ЗМІ Німеччини звернули увагу на повернення в політику «Віктора Медведчука, колишнього глави президентської адміністрації при президенті Кучмі».

«Медведчук намагається консолідувати політиків, що представляють проросійський табір, і виборців з південно-східних регіонів країни». «Той факт, що такий важковаговик, як Медведчук, тепер робить політику в Україні, показує, що промайданні сили повинні звернути увагу на відсутність успіхів за останні п’ять років».

Фонд Рози Люксембур пише:

На початку 2000-х Медведчук був впливовим політичним гравцем і охарактеризував себе в інтерв’ю як« неофіційний посол Путіна ». Тепер він йде в депутати від партії Вадима Рабиновича «За життя», до якої він недавно приєднався і яку, як вважають багато коментаторів, повністю контролює, – написав Фонд Рози Люксембург.

Видання вважає, що «Медведчук намагається консолідувати політиків, що представляють проросійський табір, і виборців з південно-східних регіонів країни».

Матеріал в Mitteldeutscher Rundfunk вийшов під заголовком «П’ята річниця Майдану. Ніяких надій на політичний прорив ». Її автор вважає знаковою політичну активність «особистого друга Путіна, впливового Віктора Медведчука, який святкує своє повернення в публічну політику».

Той факт, що такий важковаговик, як Медведчук, тепер робить політику – а він завжди був людиною закритих дверей -показує, що промайданні сили повинні звернути увагу на відсутність успіхів за останні п’ять років, – робить висновок Mitteldeutscher Rundfunk.

Як відомо, після входження Віктора Медведчука в команду партії «За життя» рейтинг цієї політсили стрімко виріс, – пише times.com.ua

У той же час українські ЗМІ вважають, що входження лідера «Українського вибору» в команду партії «За життя» стало відправною точкою зростаючого впливу Медведчука.

Нагадаємо, У Києві відбулися загальні збори об’єднаних опозиційних сил

Читайте також: Конфліктна сесія Мукачівської міської ради (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...