Головна » Життя

Німецькі виробники зацікавились вівчарством Тячівщини

Днями на Тячівщину навідався експерт сільського господарства з Німеччини Гюнтер Арнольд Рунов

Головна мета візиту закордонного гостя – вивчення українського ринку і налагодження співпраці щодо постачання продукції тваринництва і зокрема вівчарства німецьким виробникам сільськогосподарської продукції.

У Тячівській державній адміністрації відбулося декілька зустрічей керівництвом району. Під час зустрічі Гюнтер Арнольд Рунов окреслив перспективи такої співпраці, яка може мати у недалекому майбутньому позитивні результати. У разі підписання договорів з фермерськими господарствами району, які утримують дрібну рогату худобу, вони отримають постійний і надійний європейський ринок збуту. Німецькі виробники готові закуповувати продукцію тваринництва – у живій вазі, в значних обсягах і за високими цінами.

Також Гюнтер Арнольд Рунов навідався в найбільші господарства для ознайомлення з традиціями веденняння вівчарства в районі. Відтак була організована наступна зустріч з місцевими фермерами, де сторони обговорили умови і можливості налагодження такої співпраці, інфорумє Райдержадміністрація.

За матеріалами: http://ekonomika.ko.net.ua

Реклама