Головна » Політика

Нехай Саакашвілі на своєму прикладі покаже демократію в Грузії

Про це в прямому ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат України Вадим Рабинович

«… Бог з ним, нехай Міхеїл відпочиває в своїй Грузії, для мене він сепаратист надзвичайного ступеню, тому що пропонував віддати шматок України, відгородитися від Донбасу парканом, – так нехай у себе там віддає території, а не у нас … Мене мало хвилює політичне майбутнє Саакашвілі. Він заявив, що побудував в Грузії велику демократичну країну з кращою правоохоронною системою. Ось нехай тепер на своєму прикладі це доведе, поїхавши туди».

Про це в прямому ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович, коментуючи інформацію про позбавлення Міхеїла Саакашвілі українського громадянства.

«Фігура Саакашвілі – однозначно негативна для нашого нестабільного політичного середовища. Особливо після того, як він запропонував Луганськ і Донецьк обнести парканом. І я неодноразово різко висловлювався з цього приводу … Але сам факт такого вибіркового вирішення проблем – то з Артеменко, то з Саакашвілі, – це все приклад суто емоційних, недалекоглядних дій тих, хто готовий добивати ногами всіх, хто не подобається «царю». Зрозуміло тепер, що Саакашвілі в такій ситуації буде вважати себе ображеним, і в Сполучених Штатах «гадити» Україні, що нам зараз зовсім невигідно! », – переконаний депутат.

«З одного боку, я вважаю, що давно потрібно було позбавити громадянства Міхеїла … З іншого боку, потрібно підводити підсумок цього періоду заїжджих реформаторів в українській політиці. Кожен з цієї «бригади пройдисвітів» приходив сюди нас вчити- «сірих і убогих», як треба жити: спочатку Деканоїдзе і Згуладзе, які зжерли бюджет поліції, а потім втекли до Європи, потім – Абромавічус, який теж зник з приватизованими гектарами, Квіташвілі – видатний реформатор медицини, якого знайти не можуть … Я можу цей список продовжувати. Це національне безглуздя, коли влада не вірить своїм громадянам, коли, щоб зайняти посаду, не обов’язково потрібно мати паспорт громадянина України та народитися десь тут. Повторюю, це просто безглуздя! », – вважає лідер партії« За життя ».

«Ось Супрун зараз незаконно займає посаду в.о. міністра. Вона не може це робити за законом більш 3-ох місяців! Для приїжджаючих до нас «варягів» закони не писані! Черговий пройдисвіт-волонтер зруйнував нашу медицину під корінь, і ми знову боїмося це говорити, тому що прем’єр вважає її найкращим міністром. Ми стали боятися цієї божевільної, тупої і некомпетентної влади, тому що вона може громадянства позбавити або ще щось зробити … Пора це міняти, пора йти на вибори! », – резюмував Вадим Рабинович.

За матеріалами: http://pl.com.ua