Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Недалекоглядна політика влади відкинула Україну на дно рейтингу економічної свободи

Така катастрофічна ситуація з нашою економікою - вирок нинішній владі.

Через недалекоглядність політики влади Україна опинилася в самому низу рейтингу економічної свободи, складеного HeritageFoundation. Таку думку у себе на Facebook висловив народний депутат, лідер «Опозиційною платформи – За життя» Вадим Рабінович.

«Україна потрапила на найнижчий рівень світового списку країн за рівнем економічної свободи. Ми знаходимося між Гамбією і Аргентиною в світовому рейтингу, на думку американських дослідників HeritageFoundation. У 2018 році Україна зайняла 147-е місце з 180 країн світу. При цьому, ми на останньому місці серед європейських країн. Порівняйте – Грузія зайняла 16-е місце, Польща – 46-е місце, Росія – 98-е. Навіть Білорусь нас випереджає: білоруси знаходяться на 104-му місці. Наші найближчі сусіди – Гамбія і Аргентина», – зазначив політик.
Він закликав українців не допустити того, щоб така ситуація тривала, і в цьому році на виборчих дільницях зробити правильний вибір.
«Очевидно, що така катастрофічна ситуація з нашою економікою – вирок нинішній владі, яка і довела нас до такого «сусідства». Так більше тривати не повинно, і не буде, якщо в цьому році кожен українець зробить усвідомлений вибір», – підкреслив парламентарій.
За його словами, якщо українці на виборах зможуть змінити владу, то наступні п’ять років стануть для країни часом розвитку і процвітання.
«На виборчих дільницях пам’ятайте, в який, вибачте, ж … знаходиться наша країна. Задайте собі питання – ви хочете ще 5 років занепаду, ще 5 років економічного краху, ще 5 років сусідства з Гамбією? Або ви хочете миру, розвитку і процвітання? Сподіваюся на мудрість нашого народу, який зробить правильний вибір, і ми з вами зробимо Україну «Швейцарією Східної Європи», – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...