Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Не шукайте в «космічних» платіжках логіки – там є тільки бажання обікрасти українців», – зауважив В.Рабінович

Вадим Рабінович також додав, що немає сенсу шукати в «космічних» платіжках, які отримують українці, логіку - вони демонструють тільки бажання влади обікрасти українців.

«Я хочу нагадати, що ми за документами купуємо газ нібито в Швейцарії, а вугілля нібито в Білорусі. При цьому населення нашої країни цьому не дивується. Але ж в Швейцарії майже немає родовищ газу, а в Білорусі – взагалі немає вугілля! Так в будь-якій країні світу правоохоронці повинні цим зайнятися в першу секунду, якщо таку інформацію отримали», – обурився парламентарій.

За його словами, такі нахабні маніпуляції потрібні владі, щоб створити схеми обкрадання українського народу.

«Розберемося з цим докладніше. Візьмемо дані Держкомстату. Білорусь за рік збільшила поставки вугілля в Україну в 800 разів. І дурню зрозуміло, що тут щось не так, адже в Білорусі не видобувають вугілля. Нам тупо ці економічні відморозки при владі вішають локшину на вуха. Вугілля вони закуповують в ДНР / ЛНР, а нам продають нібито з Білорусі з величезною націнкою», – пояснив народний депутат.

Політик упевнений, що таку схему на догоду олігархам покриває нинішня влада.

«І коли ви йдете платити за цими космічним платіжками, то знайте, в цих платіжках немає розуму, немає логіки, немає економічної складової. А є тільки тупа, дегенеративна система управління і обману з боку влади. Тільки жага наживи. Тому що в Білорусі немає вугілля, в Швейцарії немає газу, а Україна нібито купує це все під крики ура і ще співає в кінці гімн. Виходить, ми співаємо гімн власним грабежу і тупості, якої досі не бачив світ», – вважає парламентарій.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...