Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Не проіндексувавши пенсії, влада залишає і без того жебраків-пенсіонерів вмирати з голоду», – зауважив В.Рабінович

Є закон України, в якому сказано, що пенсія має бути проіндексована.

Влада залишила пенсіонерів вмирати з голоду, незаконно відклавши індексацію пенсій на два місяці. Таку заяву в ефірі програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» зробив лідер партії «За життя» та народний депутат Вадим Рабінович.

«Є закон України, в якому сказано, що пенсія має бути проіндексована. Пенсіонери, які і так пограбовані, повинні хоча б мати можливість вижити. Але уряд цього не робить, залишаючи пенсіонерів вмирати з голоду. І нікого за це не карають! »- обурився політик.
Він також зазначив, збільшення мінімального стажу для виходу на пенсію – це чергова спроба перетворити українців на рабів, вимушених працювати «з ранку до вечора».
«Мінімальний стаж буде збільшуватися кожного разу на рік. Це означає, що, наприклад, в 26 році, для виходу не пенсію в 60 років – потрібно 35 років трудового стажу. Таким чином вони створили клас рабів, які змушені орати з ранку до вечора », – упевнений депутат.
Лідер партії «За життя» також вважає неприпустимим, що українські чиновники виписують собі мільйонні премії і одночасно з цим піднімають тарифи на комунальні послуги для простих українців.
«Якими потрібно бути покидьками, щоб виписувати собі премії в десятки мільйонів доларів і при цьому піднімати тарифи для населення ?! Коболєв (глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, – ред.) заявив, що не зберігає гроші на рахунках в Україні і перевів премію в 8 мільйонів доларів мамі в Сполучені штати. Тобто він перевів гроші в штати, щоб їх не конфіскували. Рева (міністр соціальної політики України Андрій Рева, – ред.) нещодавно сказав, що завдяки індексації, пенсія може вирости на 18,5%. Ось тільки проіндексувати ці пенсії уряд, порушуючи законодавство, забув. В результаті і без того жебраків пенсіонерів залишили ще на два місяці без індексації », – підсумував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...
Попередня публікація: