Наталія Королевська: Жінки-лідери України сформували актуальний порядок денний на майбутню осінь і готові приступити до його реалізації

28.08.2021 10:45 678 0
Наталія Королевська: Жінки-лідери України сформували актуальний порядок денний на майбутню осінь і готові приступити до його реалізації

У Святогірську на Донеччині пройшла стратегічна сесія жінок-лідерів, в якій взяли участь представниці активу Національної платформи «Жінки за Мир» і жінки-депутати місцевих рад з різних областей України. В ході стратегічної сесії жінки сформували альтернативний, соціальний порядок денний на майбутню осінь і чітку стратегію його реалізації. Про це повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська.

«Сьогодні понад 150 жінок-лідерів - народні депутати, депутати місцевих рад з більшості регіонів нашої країни, лідери думок і громадських організацій в самому центрі Донбасу - Святогірську, провели стратегічну сесію і сформували пул першочергових питань, які потребують професійних рішень. Адже зовсім скоро почнеться новий політичний сезон і цілком очевидно, який порядок денний буде формувати влада - йти на поводу у МВФ, підвищуючи тарифи, продовжувати продавати землю, продовжувати розповідати, що все добре і живемо ми вже досить непогано», - заявила народний депутат.

Вона підкреслила, що жінки України категорично не згодні з таким вектором руху України і формують альтернативний - соціальний і людяний порядок денний на майбутню осінь.

«Це - подолання демографічної кризи, захист дитинства і материнства, підтримка малозахищених громадян, адекватна тарифна політика, питання доступної та якісної медицини, освіти і, звичайно ж, якнайшвидше відновлення миру на Донбасі виключно політико-дипломатичним шляхом», - заявила Наталія Королевська.

Щоб ефективно вирішувати ці питання на місцях, жінки в різних областях створюють жіночі міжфракційні депутатські групи - вже створено понад тридцять груп в обласних, міських, районних та селищних радах.

Також жінки домоглися прийняття звернення до керівництва країни про посилення соціального захисту дитинства і материнства, подолання демографічної кризи та підтримки медичних працівників - такі рішення підтримали депутати більше двадцяти місцевих рад в різних областях.

«Сьогодні, коли влада абсолютно нездатна дати адекватні відповіді на виклики, які стоять перед країною, жінки готові брати все в свої руки. Ми об'єднуємося, щоб поміняти якість політики, якість життя в нашій країні, щоб повернути кожній українській родині впевненість в завтрашньому дні», - підкреслила Наталія Королевська.

Вона впевнена, що для цього жінки повинні не тільки приходити до влади, а й впливати на прийняття рішень, формувати порядок денний і бути драйверами якісних змін як в кожному окремому місті, так і в країні в цілому.

«Я точно знаю, що жінки України - справжні агенти змін, і разом ми зможемо забезпечити успішність нашої країни! Майбутнє України - в жіночих руках! » - резюмувала Наталія Королевська.

Також на з'їзді були присутні представниці політичної партії "Опозиційна Платформа - За Життя" із Закарпаття, зокрема секретар Мукачівської міськради Яна Чубирко.


 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...