Головна » Кримінал

Наслідки закликів

В СБУ повідомили, що справу порушено за ознаками злочину статті 129 частини другої Кримінального кодексу України «погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози, вчинене членом організованої групи»

Служба безпеки України (СБУ) порушила кримінальну справу у зв’язку із заявою позафракційного депутата Верховної Ради Володимира Парасюка, в якому він закликав до «фізичного усунення» лідера громадського руху «Український вибір», представника Києва в гуманітарній підгрупі Донбасом Виктора Медведчука, повідомив в середу сайт Korrespondent.net.

«З метою виконання постанови Шевченківського суду головним слідчим управлінням СБУ було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину статті 129 частини другої Кримінального кодексу України« погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози, вчинене членом організованої групи », – цитує видання відповідь прес-служби СБУ на редакційний запит.

За інформацією ЗМІ, в лютому Парасюк на засіданні громадської ради при Донецькій військово-цивільної адміністрації в присутності великої кількості свідків виступив за «фізичне усунення» Медведчука. На його думку, цим повинні зайнятися спецслужби. Пізніше Шевченківський районний суд Києва за поданням «Українського вибору» зобов’язав СБУ порушити кримінальну справу за заявою депутата.

За матеріалами: http://transkarpatia.net
Реклама
Наступна публікація: