Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Без категорії

На Закарпатті мають намір виділити майже 15 мільйонів для боротьби з тероризмом

На розгляд обласних депутатів виноситься проект рішення «Про Регіональну програму боротьби з тероризмом на 2019 – 2020 роки», який заздалегідь оприлюднений на сайті облради.

УСБУ в Закарпатській області розробило Регіональну програму, націлену на посилення захисту держави, суспільства і громадян від проявів тероризму.

Розробник документу – управління Служби безпеки України в Закарпатській області.

Як зазначається, ця програма націлена на посилення захисту держави, суспільства і громадян від проявів тероризму, виявлення та усунення причин і умов, які можуть призвести до вчинення терористичних актів на території області, ефективну координацію діяльності в регіоні суб’єктів боротьби з тероризмом у запобіганні терористичним актам щодо державних діячів, критичних об’єктів життєзабезпечення населення, об’єктів підвищеної небезпеки, що загрожують життю і здоров’ю значної кількості людей, та їх припиненні.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься згідно з кошторисом за рахунок коштів обласного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, у сумі 14 670,0 тис. грн протягом 2019-2020 років.

У разі прийняття цього рішення, контроль за виконанням цього документу після схвалення депутатським корпусом облради здійснюватиме профільна постійна комісія обласної ради з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту.

Нагадуємо, В Мукачеві у районі Паланок буде припинено водопостачання

Читайте також: На деяких ПП із Закарпаттям спостерігаються черги з автівок

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...