Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

На вибори як можна швидше – чим раніше дати ліки, тим швидше одужання!

Дострокові парламентські вибори допоможуть Україні обновити існуючу конфігурацію влади, вирішать політичну кризу і дадуть поштовх до вирішення економічних проблем

Якомога швидше виконати Конституцію, перевірити наявність в Раді коаліції – і провести позачергові парламентські вибори закликав народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Всі знають, що коаліції у Верховній Раді фактично немає … Питання сьогодні полягає в тому, чи буде влада дотримуватися норм Конституції, де сказано, що при відсутності в коаліції депутатських фракцій 226 депутатів парламент підлягає розпуску», – зазначив парламентарій.
Політик підкреслив, що в даній ситуації м’яч знаходиться на стороні глави держави, якому зобов’язані довести наявність парламентської більшості з фракцій у складі 226 осіб, або ж він призначить дострокові вибори.
«В даному випадку відповідальність за дотримання Основного закону лежить на Президентові. Потрібно або надати документ з наявністю підписів всіх депутатів, які свідчили б про наявність коаліції, або ж іти на перевибори через її відсутність. Третього не дано! »- заявив лідер партії« За життя ».

На думку народного депутата, дострокові парламентські вибори допоможуть Україні обновити існуючу конфігурацію влади, вирішать політичну кризу і дадуть поштовх до вирішення економічних проблем.

“Я оптиміст. Рецепт вирішення сьогоднішніх проблем простий: піти на вибори, а вже після – перебудувати країну, почати економічне зростання. Знаєте, як при лікуванні: чим раніше дати ліки, тим швидше буде одужання! І чим раніше ми перевиберем влада і перезапустити державну машину, тим краще! », – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...