Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

На презентації «КАНДИДАТА» відбудеться телеміст, де українці визначать 5 основних проблем країни

Ще до старту соціально-політичного проекту «Кандидат» відбудеться телеміст з усіма містами України, в ході якого українці допоможуть визначити 5 основних проблем країни і кращих менеджерів для їх вирішення

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112-Україна». Нагадаємо, переможець шоу «Кандидат» отримає місце в партійному списку його політсили.

«Ось зараз ми знімаємо соціально-політичний проект« Кандидат »разом з каналом« 112-Україна ». Проект, завдяки якому одна звичайна людина вибереться нагору, отримає місце в списку партії «За життя». Але для побудови країни потрібна ціла команда кваліфікованих управлінців. Тому ми домовилися з «112-Україна», що до початку «Кандидата» ще влітку ми презентуємо цей проект у великому такому форматі – години на 3-4. Під час презентації ми включимо всі міста України, де будемо розмовляти з громадянами, і визначимо разом з ними в прямому ефірі 5 основних проблем, які стоять перед нашою державою. », – повідомив політик.

Крім того, за словами парламентарія, телеглядачі в прямому ефірі зможуть назвати 5 кращих менеджерів країни за кожним напрямом.

«І також телеглядачі мені в прямому ефірі назвуть п’ятірку менеджерів по кожному напрямку, яких вони вважають кращими в країні для вирішення наших питань. А я зобов’язуюсь прийняти їх волю, навіть якщо мені хтось не дуже подобається. У мене є право вето на проект «Кандидат», але не буде його на цьому великому телевізійному вечорі, який ми влаштовуємо », – констатував народний депутат.

Також він прокоментував рейтинг недовіри українців, який показав, що більшість громадян не довіряє жодному органу нинішньої влади.

«Соціологи показали нам в цифрах ситуацію краху довіри державі. Українці не довіряють ні судам, ні президенту, ні прем’єр-міністру, ні Верховній Раді, ні правоохоронцям. І не довіряє не 51%, а не довіряє переважна більшість. І ось з цього починаються наші проблеми. Влада, діяльністю якої не задоволені майже 75% людей, що живуть в країні, повинна була піти. Але вони не пішли. Тому що у нас є одна глобальна проблема: у нас дорватися до влади партія, яка перемогла на виборах, вважає, що Україна – це її завойований місто, і протягом 4 років вони можуть творити, що хочуть. Але я хочу їм нагадати, що це не їх міністерства і не їхні крісла. Вони всього лише менеджери, найняті народом України для ефективної роботи країни, для поліпшення загального добробуту громадян. Але замість цього вони держава розкрадають і добивають! »- висловив обурення лідер «За життя».

На його думку, однією з головних проблем України є кумівство у владі – саме через нього країна не може розвиватися.

«Я повторю свою політичну аксіому. Одна з глобальних проблем України полягає в тому, що приходить політик, який здобув перемогу на виборах, розставляє на всіх місцях кума, свата, брата або ще якогось знайомого, якого попросили влаштувати на роботу. Або ще тому, що він особисто відданий. Скажіть мені, будь ласка, як «особисто відданий» може нормально керувати якоюсь системою, в якій він нічого не розуміє. Їх наставили на гребені Революції Переваги. Але тоді люди стояли, щоб стало жити краще, а не для того, щоб в черговий раз підняли тарифи! », – підсумував Вадим Рабинович.
Відзначимо, що в ефір телеканалу «112-Україна» проект «Кандидат» вийде в другій половині серпня 2018 року. Вже зараз його називають найдорожчим реаліті-шоу за всю історію українського ТБ.

Нагагадаємо, Рабінович: «Тільки люди, які не грабували країну вже одного разу при владі, можуть витягнути нас із прірви і зробити людей багатими!»

Реклама
Реклама
загрузка...