Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

На найбільшому винному фестивалі країни у Мукачеві 40 виноробів презентують сонячний напій

Про це повідомили сьогодні на прес-конференції у приміщенні лицарської зали замку «Паланок».

Спілкувалися з журналістами президент Регіональної туристичної організації Закарпаття Федір Шандор та в.о. директора Мукачівського турінфоцентру Беата Столяренко.

Згідно оприлюдненої програми, цьогоріч участь у фестивалі візьмуть 40 кращих виноробів Закарпаття. За словами Федора Шандора завдяки щедрим сонячним дням врожай і якість винограду була доволі високою, тому очікуєть на найбільшому фестивалі країни і якісне вино. Серед новацій – запровадження ще однієї номінації для переможців: до існуючих «краще вино Закарпаття», «вино від мера Мукачева» та «краще фестивальне вино Закарпаття» додано номінацію «народний вибір».

Реєстрація у фестивалі-конкурсі розпочнеться вже від сьогодні у Центрі надання адмінпослуг, повідомляє Мукачівська міська рада. Вже 18 та 19 грудня на відкритому аукціоні відбудеться відбір 40 виноробів та 16 ресторацій для участі у фесті. «Фестиваль вже третій рік проводиться за кошти виручені на аукціоні. З міського бюджету «Червене вино не фінансується. Все на самоокупності», – констатує Беата Столяренко.

Також в ході фесту проходитиме конференція з винного туризму, де представлять оновлену карту винного туризму Закарпаття.

«Там з’явиться чимало нових виноробів, натомість деякі з карти виключені, через те, що їх продукція вже не відповідає стандартам сьогодення», – зазначає Федір Шандор. Також для гостей буде презентована винна фармація, це так звана ампелотерапія та енотерапія, винні соки та ігристі продукти. Щодо харчування, то гості зможуть скуштувати продукти харчування крафтових виробників Закарпаття. .

Фестиваль-конкурс “Червене вино” – візитна картка Закарпатського краю. Винну традицію було започатковано у 1995 році . Розважатимуть туристів колядницькі колективи з усієї області, організовуватимуть сімейні ігри, дитячі розважальні зони. Щороку захід традиційно проводять на день Святого Василя (Старий Новий рік), який українці відзначають 14 січня, збираючи велику кількість мешканців та гостей з усіх куточків України та ближнього зарубіжжя.

Нагадаємо, Новорічно-різдвяні ціни у Мукачеві

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...