Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

На думку В. Рабіновича майбутні вибори будуть найбруднішими в історії сучасної України

Лідер «Опозиційною платформи - За життя» зазначив, що його політична сила готова захистити свій результат на виборах і готує спостерігачів, які будуть на всіх виборчих дільницях.

Нинішня українська влада готує масові фальсифікації, тому майбутні в 2019 році президентські і парламентські вибори будуть найбруднішими за всю історію сучасної України. Про це в ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі NewsOne заявив народний депутат і лідер «Опозиційною платформи – За життя» Вадим Рабінович.

«Готуються найбрудніші вибори в історії України, тому що нинішній владі нема чого втрачати. Люди ж прозрівають, починають розуміти, що ці правителі привели країну в глухий кут. Вибори будуть підтасовувати, як тільки зможуть», – упевнений парламентарій.
Він також нагадав, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обіцяв, що поліція не буде втручатися у виборчий процес і буде припиняти будь-які спроби фальсифікувати вибори.
«Я дуже сподіваюся, що він виконає ці обіцянки, і, якщо поліція не встане на чиюсь сторону, ми отримаємо досить дієвий фільтр, який допоможе виборам», – вважає народний депутат.
Лідер «Опозиційною платформи – За життя» зазначив, що його політична сила готова захистити свій результат на виборах і готує спостерігачів, які будуть на всіх виборчих дільницях.
«Ми не хлопчики в рожевих штанцях. Ми прекрасно розуміємо, з ким маємо справу. Тому під час голосування на всіх ділянках у нас будуть спостерігачі, які будуть розуміти, що відстоюють не мене, а себе і мир в країні, її порятунок. Я думаю, що таким чином ми зможемо зберегти свій результат на виборчих дільницях. Проте, ми всі повинні бути пильними. Не потрібно ставитися до виборів несерйозно. Це ваші вибори, ваше життя, доля ваших дітей », – заявив Рабінович.
Він також додав, що практично всі кандидати в президенти вже були при владі і не змогли продемонструвати істотних досягнень. Вони не можуть в даний час запропонувати дієвих рецептів з виведення країни з економічної кризи.
«Як взагалі можна думати про те, щоб продовжити каденції цих людей, які при владі? Вони ж за більш ніж 20 років нічого не змогли зробити! Майже всі нинішні кандидати вже були при владі і все вже показали. Що вони можуть запропонувати нового? Мир вони запропонувати не можуть, економіку відновити – теж. Ні у кого немає конкретної програми. Терпіти щось можна, лише якщо ти бачиш перспективу. Але зараз ніякої перспективи немає. Тільки ще 4 роки містити цю зграю, яка обікрала країну. Потрібно вибирати новий напрямок. Економіка повинна повернутися в економічне русло, політикою повинні займатися професіонали, а не істерички, які не знають, що роблять», – підсумував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...