Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

На думку Рабіновича, прихід в команду «За життя» Віктора Медведчука тільки посилить позиції партії

Парламентарій заявив, що має намір сформувати команду професіоналів, яка після перемоги на виборах буде проводити політику, спрямовану на поліпшення економічного життя громадян, їх платіжоспроможності

Під час презентації програми партії «За життя» люди допомогли нам вибрати кращих менеджерів в ключових для країни галузях. Ми раді, що разом з нами країну будуватимуть ті, хто дійсно знає, як зробити Україну успішною. Віктор Медведчук і інші посилять нашу команду.
Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна».

«У партії “За життя” високий рівень довіри на південному сході України, непоганий рейтинг в центрі і є перспектива росту рейтингу на заході нашої країни. Будь-який хороший керівник партії повинен прагнути робити мудрі кроки, спрямовані на посилення партії. І я намагаюся так робити, тому що від моїх дій залежить доля нашої організації, її завтрашня присутність в парламенті. Чим більше людей ми проведемо в парламент, тим потужніше буде звучати наш голос! Якщо ми зможемо довести людям, що ми кращі і візьмемо більшість в Раді, ми зможемо втілити програму партії “За життя” в життя», – підкреслив політик.

Парламентарій заявив, що має намір сформувати команду професіоналів, яка після перемоги на виборах буде проводити політику, спрямовану на поліпшення економічного життя громадян, їх платіжоспроможності.

«Я не приходив в політику робити «чего изволите», а прийшов зробити життя людей кращим. Народ допоміг нам вибрати кращих менеджерів в ключових галузях – ми запросили їх до партії «За життя» та запропонували разом працювати на країну. З нами будуть працювати найкращі фахівці, економісти, юристи, яким ми довіримо керівництво в своїх областях і це тільки зміцнить нашу команду», – заявив народний депутат.

На думку Рабіновича, прихід в команду «За життя» Віктора Медведчука тільки посилить позиції партії, тому що він «найсильніший парламентер з РФ».

«Медведчука так довго таврували пропагандистські рупори, на нього списували все, а його головний «гріх»- кумівство з Путіним, згадують кожен день … Але, тим не менш, за часів проросійського Януковича всі нинішні «борці» були в парламенті і міністрами, співпрацювали з владою, вели бізнеси, сиділи на потоках, а у Медведчука не було ніякої посади, на нього заводили кримінальні справи! .. Чого ж за нього кум не вступився? .. Все не так однозначно, як у нас звикли думати … Я переконаний, що людина, яка звільнила 481 полоненого, – гідна постать украинської політики. До нього в усі часи бігали радитися політики, а представники «Опозиційного блоку» хотіли бачити його у себе в партії як «золотий ключик» в переговорному процесі з Росією … І ми, кажучи від душі, прийнявши його в свої ряди, «зробили »« Оппоблок »! .. Як там в популярному кіно Мюллер Штірліцу говорив, -« за п’ять хвилин і без всяких фокусів! », приблизно так», – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...