Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Ми повинні зупинити економічну тупість нинішньої влади», – закликав В. Рабінович

Вадим Рабінович вважає, що в Україні сьогодні до влади повинні прийти політики, які прагматично підійдуть до економіки і зможуть врятувати ситуацію в країні.

«Потрібно будувати політику на тому, щоб привести до влади прагматичні і здорові сили, які зможуть зупинити цю економічну тупість», – упевнений парламентарій.
Він також нагадав, що Кабінет міністрів вже два роки не звітував про виконану роботу перед парламентом, що є прямим порушенням законів України.
«Якщо будь-яка звичайна людина піде в магазин і вкраде булку, то його судитимуть за законом. Але чому ці закони не поширюються на можновладців? В законі України сказано, що Кабінет міністрів зобов’язаний раз на рік звітувати про виконану роботу у Верховній Раді і отримати вотум довіри на наступний рік. Два роки прем’єр і його міністри не приходили в Раду. Їм, мабуть, можна і не звітувати? Якщо в країні є якась каста, яка стоїть над законом, значить країна захоплена цією кастою. Іншої відповіді немає », – вважає нардеп.
За словами глави «Опозиційною платформи – За життя», за п’ять років нинішня влада не побудувала жодного заводу, але при цьому набрала величезні кредити у міжнародних фінансових організацій.
«Віце-прем’єр міністр України, пан Рева, який до цього працював десь у Гройсмана на базарі, а тепер прийшов керувати нашою країною, говорив, що ми витрачаємо багато електроенергії, тому що звикли в трусах бігати по дому. Від нього ж я чув, що українці «жеруть» занадто багато. Ось ці ось моральні виродки сьогодні керують нашою державою. За п’ять років вони не побудували жодної фабрики, витратили мільярди, позичили божевільні кредити. П’ять років вони день у день вбивали країну, крали, грабували. І чомусь вважають, що ми повинні зараз йти до виборчих урн і голосувати за них. Не бувати цьому! »- вважає нардеп.

«Всього рік при нормальній влади – і ми можемо стартувати до сильної і багатої України!»
Вадим Рабінович також упевнений, що Україні потрібен лише один рік нормальної, позбавленої політичних амбіцій влади, що виконує завдання відродження економіки після нинішніх тупиць. І через рік ми зможемо серйозно говорити про сильну, багату, незалежну і нейтральну Україну.
«Перед виборами політикам вигідно нацьковувати одних людей на інших, розділяючи їх по самих різних ознаках – мові, релігії, територіям … У нас політика так влаштована, що після відходу корупційної влади їх наступники присвячують наступні чотири роки свого правління тотального злодійства, звинувачуючи при цьому в казнокрадстві своїх «попередників» і так далі. Одні і ті ж особи протягом без малого двадцять вісім років грабують нашу країну, їх особисті статки зростають, український народ убожіє, а вони на антикорупційних форумах розповідають, як вони борються за економіку », – переконаний народний депутат.
Проте, парламентарій підкреслив, що, незважаючи на протиріччя, політики з різних таборів зобов’язані знайти спільну мову заради майбутнього своїх дітей.
«Я вважаю, що потрібно закінчувати нескінченну війну з «попередниками». Я розмовляю сьогодні з різними людьми: від самих «правих» до самих «лівих», тому що ми – діти однієї великої родини. Мати не утискає свою дитину, навіть якщо вона не права. Ми повинні знаходити спільну мову з усіма нашими громадянами. Потрібно сідати за стіл переговорів і вирішувати – як ми будемо будувати успішну, процвітаючу Україну », – зазначив парламентарій.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...