Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика » Ми подолаємо корупцію, коли почнемо відкривати справи по Е-деклараціям чиновників

Ми подолаємо корупцію, коли почнемо відкривати справи по Е-деклараціям чиновників

Щоб побороти корупцію в країні, антикорупційні органи повинні звернути пильну увагу на електронні декларації вітчизняних чиновників

Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна»

 

 

«Що стосується електронного декларування, то не може такого бути, щоб чиновники, які не працюють жодного дня, відкрито декларували мільярди доходів. Не може такого бути – ні в розумному державі, ні в поганому, ні в якому. Для того, щоб викорінити в країні корупцію, влада зобов’язана на це реагувати », – вважає парламентарій.

За його словами, яскравим прикладом сумнівних доходів – екс-глава Адміністрації президента часів Януковича, один з лідерів «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін.

«Знаєте, в чому відмінність у мене з цими « Льовочкін »,« бойками » та іншими ? Я ніколи в житті не працював в державних установах. Ось, наприклад, пан Льовочкін був чиновником все життя, ні дня ніде більше не працював, сестра його ніде не працювала  – і вони спокійно купують нерухомість за мільярди », – обурився Вадим Рабінович, зажадавши від Національного агентства з питань протидії корупції (НАПКА) відреагувати на цю інформацію.

Політик також згадав про документ, який був опублікований в ЗМІ, де влада наказала його «мочити».

«Для мене Корчак (Наталія Корчак, екс-глава НАПКА, – ред.) Запам’яталася тим, що вона отримала з Адміністрації президента папір, де вимагали « мочити »Тимошенко (лідер партії« Батьківщина »Юлія Тимошенко, – ред.) І Рабіновича. Вона дійсно затіяла повну перевірку моєї декларації, аж на цілі чотири місяці, але, знаєте, дуже важко знайти чорну кішку в темній кімнаті, коли там її немає », – заявив лідер партії «За життя».

Вадим Рабінович також нагадав, що «на щастя» раніше не працював у держорганах «ні при Януковичі, ні при Ющенку, ні при інших».

«І на відміну від цих пройдисвітів, я ніколи не жив за державний рахунок. Тому мені набагато простіше жити і звітувати. Я працював в бізнесі, у мене все прозоро і ясно. Якщо ж за деклараціями чиновників не відкрито жодної кримінальної справи, то щось тут не так. Якщо можуть спокійно жодного дня не працюючі чиновники декларувати двохмільярдний вілли, значить, в країні не працюють антикорупційні органи », – констатував Вадим Рабінович.

 

 

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...