Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«МВФ залишить Україну, як тільки ми переможемо на виборах», запевнив В. Рабінович

Цей круговорот боргів потрібно просто зупинити!

Держава Україна сьогодні не в змозі віддати той борг, який взяла нинішня злодійкувата влада. «Опозиційна платформа – За життя», вигравши вибори, відмовиться від невигідного співробітництва з міжнародними фінансовими інститутами і займеться реальним вирішенням економічних питань.
Про це заявив народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112-Україна».

«Україні треба віддати 12 млрд боргів в поточному 2019 році. Це абсолютно непідйомна сума для нашої економіки навіть якщо уявити, що вона покаже небувале зростання. Навіть якщо наша економіка буде рости, то завдяки реструктуризації Яресько (екс-міністр фінансів України), повний зріст піде в рахунок боргів міжнародним фінансовим інститутам. Цей круговорот боргів потрібно просто зупинити! Позиція нашої політичної сили щодо вирішення питання із зовнішнім боргом абсолютна проста – МВФ покине Україну, як тільки ми переможемо на виборах. Точка!» – сказав політик.
Лідер партії «За життя» заявив, що «влада готова посадити українців на сухий пайок, заради власної вигоди».
«Наш Кабмін заради чергового траншу жертвує нашим здоров’ям. Глава Мінсоцполітики Андрій Рева днями переглянув раціон українців. Уряд своєю постановою зменшив споживання хлібобулочних виробів, жирів тваринного походження, солодких і кондитерських виробів. Під скорочення потрапили норми цукру, меду і житнього хліба! Раніше норма хліба дорівнювала 250 грам, а тепер – 100 грам … Прямо як в блокадному Ленінграді! »- обурився парламентарій.
При цьому політик нагадав, що керівники держкомпаній, яких ЗМІ викрили в корупції, до сих пір не покарані.
«Потрібно розуміти, що левова частка бюджетних грошей сьогодні знаходиться в Нафтогазі, керівництво якого переводить гроші українців на рахунки своїх дочірніх структур, або родичам. При цьому Нафтогаз відмовив у перевірці представників Рахункової палати, про що заявив її голова – Валерій Пацкан. Як це може бути? Пора закінчувати з цим раз і назавжди! »- резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...