Головна » Життя

Молоді підприємці з Ужгорода планують покращити рекламну інфраструктуру в місті (ФОТО)

Замінити старі радянські залізобетонні тумби на нові, які мають естетичний та сучасний вигляд

“Реклама є незамінним інструментом в економіці, але, на жаль, в нашому місті ця гілка діяльності дуже брудна. Габаритні білборди закривають фасади, конструкції виглядають дуже непривабливо а кількість сітілайтів розміщених аби-як зашкалює, особливо в історичній частині міста. Тому, ми розробили проект рекламної конструкції, яка б не тільки висвітлювала інформацію, а й естетично виглядала”,- розповідає  ініціатор проекту, молодий підприємець Владислав Рущак.

“Цей проект є важливий для нас, адже це і наш бізнес і справжній вклад у місто. Особисто для мене важливо, щоб моя справа була суспільно корисною. Тому я думаю, що проект потрібний для Ужгорода. Тому, спільно з своїм Товаришем Степаном Софілканичем його реалізовую”,- додає Владислав.

Наразі проект  знаходиться на розгляді в департаменті міського господарства. Молоді підприємці очікують на засідання та на отримання дозвільних документів. Адже вже готові замінити старі споруди на нові тумби. Нові рекламні споруди міститимуть місце для соціальної реклами, куди кожен бажаючий ужгородець зможе розмістити свої рекламні матеріали.  Ось таке рекламне ноу-хау реалізовує Ужгородська молодь.

Нагадуємо, Закарпатці обурені, чому уряд забирає гроші від територіальних громад?

Читайте також: На Закарпатті з поліцією затримували групу в’єтнамців

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...