Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Мобільні оператори відмовляються від безлімітного інтернету?

Компанія "Київстар" встигла оголосити, що вона відмовляється від безлімітних пакетів доступу до високошвидкісного інтернету.

За словами директора компанії, в даний момент багато абонентів змушені платити за трафік, який вони фактично не використовують. Це несправедливо по відношенню до тих, хто платить повну вартість послуги, але мало споживає. Про це пише портал “Хвиля“.

Згідно з дослідженнями компанії Vodafone, один абонент використовує  3-3,2 Гб на місяць, в той час як більшість тарифів починаються з 4 Гб. Відмова “Київстару” від безлімітних пакетів не викличе ланцюгову реакцію серед інших операторів. У компанії Lifcell залишається “безліміт” для тарифів з трафіком 20 Гб на місяць. У Vodafone теж запевнили, що “безлімітні тарифи” скасовувати не збираються, так як вони призначені для активних користувачів мобільного інтернету.

Варто нагадати, що оператори мобільного зв’язку України Kyivstar, Vodafone і Lifecell зобов’язані протягом двох тижнів переглянути тарифні пропозиції та відмовитися від практики брати з людей плату кожні 4 тижні, інакше Антимонопольний комітет України перегляне пакети за них.

Нагадуємо: Нахабна крадіжка в Ужгороді: камери відеоспостереження зафіксували злодіїв (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте також: Закони не писані: на Мукачівщині майже ціле село проголосувало без паспортів – продовження (ВІДЕО)


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...