Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Міні-потяг курсуватиме обласним центром Закарпаття і по закінченні “Ужгородської палачінти” (ВІДЕО)

Нову атракцію вже встигли назвати веселим паровозиком за його кольорове забарвлення зовні та бадьору музику, яка додає позитивного настрою для сімейного відпочинку.

Як повідомляється на офіційній сторінці Ужгородської міської ради, з ініціативи міського голови, міні-паровоз, що три дні відвозить гостей із площі Театральної у Боздоський парк на фестиваль “Ужгородська палачінта”, залишиться у місті.

“Міні-потяг, який дуже популярний як за кордоном, так і в деяких українських мiстах, привезли до Ужгорода як експериментальний. Атракція настільки сподобалася ужгородцям, що міський голова вирішив: такий потяг має бути і в обласному центрі Закарпаття. Без перебільшення, за ці дні ним з’їздили тисячі ужгородців, особливо радісні емоції поява залізничного локомотива на колесах викликала у діток, котрі разом із батьками прокаталися улюбленими набережними до Боздоського парку чи назад”, – йдеться у повідомленні.

Тож міні-потяг залишається в Ужгороді. Яким маршрутом він їздитиме, вирішать незабаром. Є наміри використовувати його і як екскурсійний.

В Ужгороді і надалі курсуватиме міні-потяг

З ініціативи міського голови Богдана Андріїва, міні-паровоз, що три дні відвозить гостей із площі Театральної у Боздоський парк на фестиваль "Ужгородська палачінта", залишиться у місті. Міні-потяг, який дуже популярний як за кордоном, так і в деяких українських мiстах, за словами Богдана Євстафійовича, привезли до Ужгорода як експериментальний. Атракція настільки сподобалася ужгородцям, що міський голова вирішив: такий потяг має бути і в обласному центрі Закарпаття. Без перебільшення, за ці дні ним з'їздили тисячі ужгородців, особливо радісні емоції поява залізничного локомотива на колесах викликала у діток, котрі разом із батьками прокаталися улюбленими набережними до Боздоського парку чи назад. Нову атракцію вже встигли назвати веселим паровозиком за його кольорове забарвлення зовні та бадьору музику, яка додає позитивного настрою для сімейного відпочинку. Діти від цього в захваті. Тож міні-потяг залишається в Ужгороді. Яким маршрутом він їздитиме, вирішать незабаром. Є наміри використовувати його і як екскурсійний.

Gepostet von Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка am Sonntag, 10. Februar 2019

Нагадуємо, На Закарпатті підприємці не можуть знайти людей на роботу (ФОТО)

Читайте також: Як на Закарпатті дорогу болотом латають (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...