Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Відео

«Міні-міс Іршава»: фіналістка конкурсу виграла квиток у санаторій (ВІДЕО)

Валерія Граб отримала подарунковий сертифікат на відпочинок у санаторії «Сонячне Закарпаття», вартістю у 15 тисяч грн.

«Міні-міс Іршава». Конкурс краси, у якому брали участь маленькі принцеси краю. Тож дівчинка з модельною зовнішністю Валерія Граб одержала почесне 2 місце. Мати фіналістки запевняє, готувалися до конкурсу досить довго і старанно, але на такий успіх не очікували. А тим більше, що виграють відпочинок у санаторії «Сонячне Закарпаття».

Та це далеко не усі переваги, на території санаторію «Сонячне Закарпаття» є корисні ванни: мінеральні та хвойні, тут розташований бювет з мінеральною водою «Поляна Квасова», а навколо території ліс та природа надзвичайної краси. Також неабияка родзинка – соляна кімната.

Сюди приїздять аби відпочити, набратися сили, і звичайно, вилікуватися. А чого тільки не знайти у корисному меню їдальні санаторію. Харчування тут дієтичне 3-разове, на індивідуальний вибір.

Подарунковий сертифікат на 10-ти денне оздоровлення вартістю 15 тисяч надав Закарпатський осередок політичної організації “Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ” очолюваний Іваном Чубирком. Загалом таких коштовних санаторних сертифікатів вручили чотирьом призерам конкурсу краси “міні-міс Іршава-2019”.


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...