Головна » Політика

“Ми не побудуємо сильну Україну, якщо будемо ненавидіти один одного”, – заявив Вадим Рабинович

На його думку, ми не можемо отримати мир в країні, де кожен прав, де кожен відстоює свою істину і взагалі не чує іншого

Революція Гідності в Києві в 2013-2014 роках і конфлікт на Донбасі стали черговою причиною розбрату як для політиків, так і для всього українського народу. Єдиний вихід з ситуації, що склалася – це зібратися всім, незалежно від політичної належності, за одним столом переговорів, щоб разом будувати Україну. Таку думку в ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі “NewsOne” висловив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабинович.
Парламентарій підкреслив, що незалежно від того, наскільки різними можуть бути погляди у людей на одну і ту ж ситуацію, завжди можна знайти спільну мову.

«Мати свої погляди – це нормально. Я вважаю, що всі мають право на свою позицію. Так чи інакше, ми всі хочемо жити краще. Ми весь час хочемо якоїсь маленької казки. Чому в будь-якій країні світу вона є, а в нас – ні? Я мрію побачити нашу країну такою, знаєте, щоб прям зрадіти від захоплення. Але цього не станеться, якщо ми будемо ненавидіти один одного », – заявив Рабинович.

Депутат підкреслив, що єдина можливість рухатися вперед, будувати сильну і процвітаючу країну – це співпраця між усіма політичними силами, незважаючи на розбіжності.
«Я сиджу і розмовляю з такими людьми, що ви собі не уявляєте. Я можу годинами сидіти і розмовляти з Дмитром Ярошем. Я можу годинами розмовляти з Радикальною партією – з усіма, до речі, хто там є: і з Олегом Ляшком, і з Ігорем Мосійчуком, і з Андрієм Лозовим. Я можу розмовляти з «Народним фронтом». Я з усіма сиджу і розмовляю. Звичайно, дуже зручно сказати: «Я – такий, а ти – такий». Але тут як в сім’ї: якщо ми всі не сядемо за стіл переговорів – погані і хороші, розумні і дурні – ми не побудуємо країну. Тоді ми побудуємо тільки кожен свою «перемагаючу сім’ю». Потрібно вирішити, чи хочемо ми бути правими або щасливими», – констатував Рабинович.
Лідер партії «За життя» підкреслив, що якщо не сісти за стіл переговорів і не почати працювати спільно, то в кінцевому підсумку програють усі: і політики, і народ, і країна в цілому.
«Я дуже сильний центрист. Я вважаю, що всіх треба садити в човен. Відкинувши справа і зліва якусь групу маргінальних таких, знаєте, зовсім отупілих особистостей, нам все одно потрібно «зшивати» країну. Хочете ви чи не хочете, ми не можемо отримати мир в країні, де кожен правий, де кожен відстоює свою істину і взагалі не чує іншого. Так, я вважаю, що я маю рацію в тому, що роблю і що доводжу. Але я готовий уважно слухати іншого. І готовий бути дуже акуратними в судженнях, в тому числі не вживати різких слів», – зазначив парламентарій.
На думку Вадима Рабиновича, сьогодні, коли на території України вже четвертий рік тривають військові дії, делікатність у спілкуванні особливо необхідна.
«Знаєте, у нас загострена психіка у всіх сьогодні. У нас поствоєнний або навіть військовий синдром. Ми з вами реагуємо на все так, як ніби це вибух. Тому треба бути дуже акуратними. Давайте бути трохи м’якше по відношенню один до одного», – запропонував політик.

Ольга Акіншина

Реклама
Реклама