Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Мета закриття виборчих дільниць в Росії – використання паспортних даних тих хто виїхав до РФ для масових фальсифікацій

Заяви представників української влади та її клевретів про те, що ЦВК прийняла постанову про перенесення виборчих дільниць з РФ, турбуючись про безпеку українських громадян, - цинічна маніпуляція.

Постанова ЦВК про закриття виборчих дільниць в Російській Федерації не тільки позбавляє мільйони українців, які виїхали на навчання або заробітки в РФ, гарантованого Конституцією України права на вільне волевиявлення, не тільки обмежує участь громадян країни у виборчому процесі, а й готує ґрунт для масових фальсифікацій і зловживань на користь влади.

Вочевидь  у керівників місцевих виборчих штабів, партійних організацій та дільничних комісій є інформація, хто з місцевих жителів виїхав за кордон на заробітки, зокрема в РФ. А дані про перетин кордону громадянами України, якими володіє влада, можуть допомогти в роботі організаторам і безпосереднім виконавцям цієї фальсифікаційні схеми.

Чого тільки варті заяви міністра закордонних справ Павла Клімкіна, який пропонує українцям, щоб проголосувати, їхати до Фінляндії, Грузії та Казахстану! Або керівника виборчих програм соросівського проекту «Опора» Ольги Айвазовської, яка стверджує, що це не має особливого значення і на результати виборів не вплине. Пані Айвазовська (яку, очевидно, за особливі заслуги на Соровському грантоїдному полі керівництво Open Society Foundations призначило головою правління міжнародного фонду «Відродження») прекрасно усвідомлює, що таке рішення докорінно вплине на вибори, забезпечивши необхідні для ляльководів з США результати голосування.

Провладні політики турбуються не про безпеку українців, вони керуються виключно шкурницькими інтересами: як, маючи величезний антирейтинг і мінімальну підтримку населення, залишитися при владі, щоб уникнути відповідальності за скоєні злочини, щоб продовжувати грабувати народ і країну.

Українська (а правильніше було б сказати – проамериканська) влада – ці ручні маріонетки «вашингтонського обкому» – панічно боїться перемоги «Опозиційної платформи – За життя», оскільки ми здатні зупинити кровопролиття на Сході України. Здатні «зшити» країну, повернути Донбас в Україні та Україну на Донбас. Здатні вивести країну з-під американського ярма зовнішнього управління.

Цілком очевидно, що постанова ЦВК, яка приймалася з подачі українського (проамериканського) Міністерства закордонних справ, писалося не в Україні, а в Вашингтоні. Воно відповідає інтересам не українського народу, а американських політиків і фінансово-промислових груп, які, перетворивши Україну на сировинний придаток Заходу, хочуть в щонайближчому майбутньому отримати її чорноземи, приватизувати за безцінь державні підприємства, знищити газотранспортну систему.

І забезпечити виконання всіх «хотілок» США здатна тільки ця антинародна влада, яка проводить стосовно своїх громадян політику тарифного геноциду і «печерного націоналізму». Тому для «вашингтонського обкому», для Сороса, що містить в Україні сотні грантоедівскіх структур, потрібні лише «правильно голосуючі» виборці, які зможуть забезпечити на виборах перемогу американських маріонеток, повністю підконтрольних своїм заокеанським господарям.

Віктор Медведчук,  «Опозиційна платформа – За життя»

Нагадаємо, Ужгородські активісти “Опозиційної платформи – За життя” продовжили передсвяткову благодійну ініціативу (ФОТО)

Читайте також: Відомий український політолог розповів відверто про “Опозиційну платформу За життя” (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...