Медичний дарунок амбулаторії Р.Комарівців від представників Ужгородської районної організації політичної партії «За життя»

18.06.2018 19:08 38 0
Медичний дарунок амбулаторії Р.Комарівців від представників Ужгородської районної організації політичної партії «За життя»
Була потреба, її задовольнили. Лікарі амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Руських Комарівцях на Ужгородщині дотепер користувалися принтером і комп'ютером, які їм тимчасово виділила сільська рада. Своєї апаратури в медзакладі не було. Два сімейних лікаря обслуговують 2750 чоловік. Це і діти і доросле населення. Представники Ужгородської районної організації політичної партії "ЗА ЖИТТЯ" відгукнулися на прохання лікарів, в амбулаторію привезли нову комп'ютерну техніку Амбулаторія в селі Руські Комарівці Ужгородського району. Тут на двох сімейних лікарів та чотирьох медсестер припадає 2750 чоловік. Це і діти, і дорослі пацієнти. У зв’язку із введенням медичної реформи фактично кожен лікар має володіти онлайн-системою декларування пацієнтів. Однак робити це без комп’ютера просто неможливо. До цього дня у лікарів був лише один стаціонарний комп’ютер, тож медикам доводилось фактично чергуватись за ним. Свій старенький принтер віддали амбулаторії з приміщення сільської ради, проте це радше єдина альтернатива ніж реальне вирішення проблеми.  Ну а про необхідність комп’ютера говорити і не треба, адже це головна умова реалізації базових положень реформи. Вихід із ситуації медики знайшли – звернулись до районних представників політичної партії «За життя». До речі, тут сімейні лікарі обслуговують мешканців одразу двох сіл: Руських Комарівців і Нижнього Солотвина. Так чи інакше, а новим пацієнтам ніколи не відмовляють, тож їх кількість з часом може значно зрости. Відтепер амбулаторія комп'ютеризована, представники політисили допомогли і встановити нову апаратуру, а медики в свою чергу впевнені, що тепер їх робота значно полегшиться і пацієнтів вони обслуговуватимуть оперативніше. https://youtu.be/d9417decmmg  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...