Медведчук: Зеленський змушений вести переговори з Росією, але потрібен ще діалог із Донецьком та Луганськом (ВІДЕО)

03.12.2021 21:53 1667 0
Медведчук: Зеленський змушений вести переговори з Росією, але потрібен ще діалог із Донецьком та Луганськом (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський для відновлення миру на Донбасі має вести переговори не лише з Росією, а й із Донецьком та Луганськом. 

Про це в інтерв'ю телеканалу "UkrLive" заявив голова політради партії "Опозиційна Платформа – За Життя", народний депутат Віктор Медведчук.


"Почнемо з того, що він (президент Володимир Зеленський, – ред.) правильно про це (переговори з РФ, – ред.) говорив. Я його в цьому підтримую двома руками, про те, що діалог президентів наших країн обов'язково повинен мати місце. Особливо з урахуванням того крайнього кризового стану, в якому зараз українсько-російські відносини... І те, що він про це сказав, знайшов у собі сміливість це вимовити, а ви знаєте, наскільки критично це сприймалося і сприймається, це означає, що він це зробив не тому, що це його політична воля, а тому, що він змушений сьогодні не так говорити, як це робити, якщо ми повернемося до соціологічних досліджень останніх років, то побачимо, що близько 70% громадян України кажуть, що потрібен прямий діалог. Щобільше, всі добре розуміють і усвідомлюють, що відновити мир на Донбасі в Україні неможливо без того чи іншого впливу Росії. Він недомовляє - потрібен діалог ще з Донецьком та Луганськом. Тому що з Росією треба обговорювати російсько-українські відносини, відновлення економічних відносин, відновлення інших питань, які зараз перебувають у глухому кутку нерозуміння та шкоди завдається сьогодні Україні. А говорити про мирне врегулювання треба з Донбасом, просити сприяння з боку Росії у тому, щоб Росія могла вплинути на Донбас для досягнення цього миру. А досягнення - відомо, як може бути досягнуто. Виконання Мінських угод", - наголосив Віктор Медведчук.

І додав: "Так, заради миру треба зробити все. У тому числі й діалог з Росією, діалог з Донецьком і Луганськом".

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...