Медведчук: Закрив канали, закрив партії, закрив країну - все це може закінчитися для Зеленського зворотною реакцією

13.02.2021 12:54 463 0
Медведчук: Закрив канали, закрив партії, закрив країну - все це може закінчитися для Зеленського зворотною реакцією

Президент України Володимир Зеленський перевершив своїх попередників у тиску на свободу слова. Після закриття трьох опозиційних телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK наступним кроком Зеленського може стати закриття опозиційних партій. Голова політради партії" опозиційна платформа – за життя", народний депутат України Віктор Медведчук не виключає таких дій глави держави. Про це парламентарій сказав в інтерв'ю телеканалу "Росія 24". Політик підкреслив, що поки Зеленський при владі, він може закрити все, що йому заманеться, тим більше, що заборони діяльності ОПЗЖ активно вимагають українські націонал-радикали.   

"Хороший термін-закрив канали, закрив партії, давайте далі ‒ закрив країну. Ще що він може закрити? Все це може закінчитися зворотною реакцією, – зазначив Медведчук. - Уявіть собі, за підсумками парламентських виборів-друга партія, друга фракція в країні. За підсумками довіри людей – перша партія в країні. Ну давайте її закриємо. А давайте ще кілька закриємо, щоб залишилася одна "Слуга народу" і все, і буде все нормально".

   Парламентарій додав, що Володимир Зеленський, як людина має відношення до медіа, повинен розуміти, що на сьогодні позбавивши ліцензії "незручні" телеканали, він не зможе позбутися критики.   

"Заборона на інформацію, на її поширення в XXI столітті, тим більше людиною, яка хоч щось в цьому розуміє, а Зеленський саме в цій сфері повинен щось розуміти, у всіх інших сферах він точно нічого не розуміє. Він повинен усвідомлювати, що XXI століття ‒ не той вік, коли комунікації можна перекрити, і неприємні, критичні для нього слова і умовиводи не будуть чутні. Будуть чутні, ми всі організуємо так, що український народ буде освічений на тему того, хто очолює країну і до якого краху, і яким катаклізмам сьогодні веде його політика", – сказав Медведчук.

   Також він нагадав, що будь-які дії, включаючи боротьбу з опозицією, повинні бути в рамках правового поля, а всі методи Зеленського виходять за ці рамки.   

"Ми ведемо активну боротьбу, в тому числі і в правовій площині ‒ і звернення до Верховного Суду, і підняття всіх питань, пов'язаних з тим, на якій підставі все це робилося. Тому що ось ті докази, які нібито були у Ради національної безпеки і оборони перед винесенням цього злочинного рішення, їх же немає. І Рада безпеки їх теж не бачив. Навіть Секретар Ради безпеки, який готував це рішення, сказав: у нас є припущення. Тобто у них припущення, а канал закрили. У них припущення, а журналістів, 600 осіб, вигнали на вулицю і 1500 працівників", – підкреслив політик, додавши, що після цього від Президента можна очікувати чого завгодно, але особисто він і його політична сила зроблять все, щоб протистояти будь-яким незаконним діям.

   Раньше Медведчук заявив, що підписавши незаконне рішення РНБО, глава держави не замислюючись залишив без роботи співробітників трьох телеканалів. Тому і сам Медведчук, і його партія нададуть юридичну підтримку журналістам, постраждалим від свавілля і узурпації влади. Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...