Головна » Політика

Медведчук вважає, що курс на євроінтеграцію розколює український народ

Лише 23% населення підконтрольних територій Донбасу підтримує вступ України в ЄС Більше новин читайте за посиланням - 7dniv.info

Лідер Громадського руху «Український вибір – Право народу» Віктор Медведчук заявив, що євроінтегратори вперто продовжують слідувати курсом, який розколов Україну.

«Лише 23% населення підконтрольних територій Донбасу підтримує вступ України в ЄС. Тобто навіть на контрольованих Києвом територіях ідея євроінтеграції викликає неприйняття у більшості громадян. Що вже говорити про настрої жителів по ту сторону лінії розмежування! Однак Київ думка громадян країни не цікавить – євроінтегратори вперто продовжують слідувати курсом, який розколов Україну і став причиною глобальної кризи в економіці », – написав Віктор Медведчук на Facebook. Раніше він заявив, що підсумком євроінтеграції України стало різке зниження обсягів зовнішньої торгівлі. Також Віктор Медведчук зазначив, що обіцянки «реформаторів» подолати корупцію і чиновницьке свавілля так і залишилися невиконаними. Крім того, він вважає, що євроінтеграція у виконанні «реформаторів» зазнала повне фіаско.

За матеріалами: http://7dniv.info

Реклама