Головна » Політика

Медведчук прокоментував ситуацію в системі охорони здоров’я

У Супрун немає розуміння стану справ в системі охорони здоров'я, впевнений лідер "Українського вибору"

Катастрофічний стан вітчизняної системи охорони здоров’я дає підстави ставити питання про доцільність залучення до управління галуззю далеких від українських реалій іноземців.

Так вважає лідер громадського руху “Український вибір – Право народу” Віктор Медведчук.

“Призначення на посаду голови МОЗ Олександра Квіташвілі, грузинського легіонера, що не має медичної освіти, супроводжувалося гучною піар-кампанією … Однак Квіташвілі написав заяву про відставку, так і не розпочавши реформування галузі, зате зірвавши закупівлі життєво необхідних ліків і вакцин. Що прийшла йому на зміну американка “з українським корінням” Уляна Супрун позиціонувалася як істинний патріот України, волонтер, який допомагав активістам Майдану і бійцям в зоні АТО. Незабаром стало очевидно: у Супрун немає ні керівного досвіду, ні елементарного розуміння стану справ в системі української охорони здоров’я “, – зазначив Медведчук.
На його думку, серія гучних звинувачень на адресу в.о. міністра охорони здоров’я з вуст медиків-професіоналів, вважає політик, свідчить про знищення охорони здоров’я в Україні.
“Катастрофічний стан вітчизняної системи охорони здоров’я, ввіреній Уляні Супрун, дає підстави ставити питання не тільки про те, чи має вона право очолювати МОЗ, а й про доцільність залучення непрофесійних і далеких від українських реалій легіонерів до управління такою важливою для держави галуззю, як охорона здоров’я” , – підсумував лідер “Українського вибору”.

За матеріалами: http://korrespondent.net

Реклама