Головна » Політика

Медведчук прокоментував розмову “нормандської четвірки”

Європейці вважають Мінські угоди непорушними

Телефонна розмова глав “нормандської четвірки” підтвердила неспроможність заяв про те, що Мінські домовленості себе вичерпали. Так вважає лідер громадського руху “Український вибір – Право народу” Віктор Медведчук.

“У ході телефонної розмови лідерів “нормандської четвірки”, а також в спільній заяві канцлера ФРН Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона чітко прозвучала чітка позиція: Мінські угоди є непорушними і повинні бути виконані в повному обсязі“, – упевнений він.
Медведчук звернув особливу увагу на такі слова в спільній заяві: “… політичні, гуманітарні та економічні питання, а також аспекти безпеки “мінського пакету” заходів повинні бути реалізовані в повному обсязі”.
“Це означає, що в Європі розуміють: для реалізації “Мінська” необхідно неухильне і повне виконання як пунктів, що стосуються безпеки, так і пунктів політико-правового характеру. Європейці однозначно дали зрозуміти, що вони думають про ініціативи “яструбів” української політики спочатку ввести контроль над кордоном, а лише потім переходити до політичного порядку денного”, – додав лідер” Українського вибору “.
Нагадаємо, за підсумками телефонної розмови 24 липня лідери країн “нормандської четвірки” закликали негайно зупинити порушення режиму припинення вогню на Донбасі і продовжити перемир’я.

За матеріалами: http://korrespondent.net

Реклама