Головна » Життя

Медведчук про відкриття ринку землі: Ми зробимо все, щоб цього не сталося, оскільки це суперечить інтересам українців

Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук заявив, що його політсила в жодному разі не голосуватиме за закон про відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення.

Про це політик сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради.

Коментуючи правку про те, що в одні руки можна буде продати більше 600 тис. гектарів, Медведчук підкреслив, що ініціаторами таких пропозицій є іноземці, які сьогодні володіють подібними земельними ділянками й обробляють їх.

«Є така правка, що окремим корпораціям може бути дозволено до 600 тис. Це якраз наші представники в аграрному комітеті розповідали про це, вибачте на слові, правове нововведення. Якщо простіше, цинізм того, що одні кажуть ‒ треба зменшити з 200 тис. до 50 тис., а хтось пропонує 600. До речі, ви зверніть увагу (я думаю, вам легко це буде зробити), зберіть інформацію ‒ а хто сьогодні обробляє 400, 500 і 600 тис.? І тоді ви зрозумієте, звідки ноги ростуть. Ноги ростуть саме від тих ляльководів, які знаходяться за межами країни. І тому, знаючи цих ляльководів (до того ж, вони лобіюють це в парламенті), ми не дозволимо порушувати закон. Тим паче, коли говорять, що комітет буде без преси, ви ж розумієте, що для цього потрібні законні підстави. А законними підставами, відповідно до закону про регламент проведення засідань комітетів або пленарних засідань Верховної Ради, може бути тільки одне ‒ там, де йдеться про державну таємницю», ‒ зазначив народний депутат.

Віктор Медведчук підкреслив, що представники партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» й надалі відстоюватимуть інтереси українського населення в питанні ринку землі та не дадуть нинішній владі продати національне багатство України іноземцям.

«…Ми діятимемо принципово і послідовно, у цій частині відстоюючи інтереси людей. А ми знаємо, що інтереси людей ‒ це приблизно 70‒74% проти продажу земель сільськогосподарського призначення. Тому ось ця, скажімо, клоунада, яка відбулася вчора, сьогодні, ‒ це спроби влади за всяку ціну протягнути цей закон у другому читанні. Ми зробимо все, підкреслюю, відповідно до чинного законодавства, закону про регламент, щоб цього не сталося, тому що це суперечить інтересам українських громадян», ‒ підсумував він.

Нагадаємо, голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук неодноразово заявляв, що українська влада не має жодного права ухвалювати закон про відкриття ринку землі без проведення всеукраїнського референдуму.


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...