Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Відео

Медведчук: Порошенко вийшов до другого туру завдяки Вілкулу (ВІДЕО)

Чинний президент України Петро Порошенко вийшов до другого туру виборів завдяки кандидату в президенти Олександру Вілкулу. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” сказав голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук .

“Завдання, яке стояло, стратегічне, перед нашим кандидатом, Юрієм Бойком, це було потрапляння до другого туру. І у нас для цього були всі підстави та можливості. На жаль, коли до початку виборчої кампанії йшов переговорний процес між кандидатами, які могли б представляти інтереси південного сходу нашої країни і російськомовного населення,  ми в більшій своїй частині виконали це завдання, коли об’єднали двох найбільш рейтингових кандидатів для південно-сходу: Рабіновича і Бойка. І прийняли рішення, що це буде пан Бойко. На жаль, одне з крил, яке колись представляло “Опозиційний блок”, а сьогодні “Опозиційний блок – Партія миру” не погодилося через свої амбіції, і мету, яку вони поставили: – підіграти владі, особисто Порошенкові, піти на домовленості, для того, щоб висунути єдиного кандидата. Результат, що якщо навіть провести просте арифметичне додавання голосів, які отримав Бойко, майже 11,7%, і трохи більше 4% Вілкула, який об’єднався з Мураєвим і представляв саме те крило, а якщо бути точним, то представляв пана Порошенка, то результат нашого кандидата був би другим. І їм був би не Порошенко, а був би Бойко”, – сказав він.

“Безумовно, тут треба говорити не тільки про арифметичне складання – тут треба говорити про принципи синергії. А вона спрацювала позитивно. Тому що так дві команди: Бойко і команда Вілкула-Мураєва і бізнесменів, які їх підтримували, апелювала один одному. Більше того, вони застосовували брудні методи по відношенню до нас. 31 березня було розповсюджено лист на південному сході, в окремих областях, із закликом від імені нашого лідера, керівника партії “Опозиційна платформа – За життя”, Рабіновича, з проханням не голосувати за Бойка. Це була повна нісенітниця, фейк, але не можна сказати, що він не міг спрацювати. Це були брудні методи тієї команди, яка робила все для того, щоб розмити “електорат”, для того, щоб не допустити набору кількості голосів, які повинен був набрати Бойко. В результаті ми бачимо, що не кандидат південного сходу, що було закономірним, що передбачалося всіма соціологами і експертами, увійшов до другого туру, а чинний президент. За що він повинен дякувати панові Вілкулу і всій його команді, тих, хто стоять біля нього, за ним, що так сталося. Ось оцінка того, що відбулося в першому турі”, – додав Медведчук.

Нагадуємо, Активісту ГО “Доста” з Хуста Івану Бовкуну суд виніс вирок (ФОТО)

Читайте також: Мукачівські правоохоронці задокументували факт незаконного проникнення до будинку (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...