Головна » Політика

Медведчук подав до суду на Лещенко за наклеп

За фактами поширення Лещенко брехливої, наклепницької інформації щодо Медведчука В. В. вже оформлений відповідний позов

Протягом тривалого часу народний депутат Лещенко С. А. наполегливо і цілеспрямовано поширює брехливу, явно заказну інформацію про махінації на ринку газу, до яких нібито має відношення Медведчук В. В.

Прагнучи штучно створити широкий громадський резонанс, Сергій Лещенко систематично публікує однотипну, явно завчену інформацію, бездоказово звинувачуючи опозиційного політика Віктора Медведчука в прямій злочинній змові з владою в особі президента України і керівництва СБУ у використанні «чорних» схем за участю нібито контрольованої Медведчуком швейцарської компанії Proton Energy.

Організація подібних брехливих «вкидань» – основний інформаційний продукт, вироблений Сергієм Лещенком і користується великим попитом у його замовників, які постійно ведуть корпоративні та політичні інформаційні кампанії, не нехтуючи і чорним піаром.

Мабуть, Лещенко впевнений, що в інформаційній війні всі засоби гарні – за гучними гаслами «борця з корупцією» ховається цинічна брехня: ті відомості, якими довільно жонглює цей так званий народний депутат, не відповідають дійсності.

Бути може, пан Лещенко вважає, що статус народного депутата і улюбленця «заокеанських спонсорів» дозволяє йому плювати на закон, маніпулювати свідомістю українців, безпідставно поширювати інформацію, що порочить честь і гідність людей, що знаходяться в опозиції до тієї політичної сили, яку він представляє.

Але Лещенко помиляється! За свої дії йому доведеться нести відповідальність, як це і передбачено законом.

За фактами поширення Лещенко брехливої, наклепницької інформації щодо Медведчука В. В. вже оформлений відповідний позов, який стане предметом судового розгляду.

 

Прес-служба Громадського руху «Український вибір – Право народу

Реклама