Головна » Життя

Медведчук: Підвищення сьогодні заробітних плат чиновникам і народним депутатам ‒ це злочин проти українського народу

Віктор Медведчук: Підвищення сьогодні заробітних плат чиновникам і народним депутатам ‒ це злочин проти українського народу

Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук заявив, що нова українська влада не має права підвищувати зарплати чиновникам і народним депутатам, оскільки такі дії можна розцінювати як злочин проти українського народу, повідомляє прес служба політсили.

Про це народний депутат України IX скликання сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради.

«Я вважаю, що народні депутати не мають ні морального, ні юридичного, ні політичного права сьогодні підвищувати собі заробітну плату, в цих умовах. Як, втім, і чиновники Кабінету міністрів, які вже хизуються тим, що підвищені заробітні плати. І ми бачимо за повідомленнями ЗМІ, що таке дійсно є, коли чиновники непомірно підвищують собі заробітні плати. І зрозуміло, що це робиться відповідно до нормативної бази. Але я вважаю, що цей потік збільшення заробітних плат, коли у нас країна знаходиться в такій економічній ситуації, коли сьогодні не підвищено заробітні плати для вчителів, для представників системи охорони здоров’я, підвищувати заробітні плати чиновникам і народним депутатам ‒ це злочин проти українського народу», ‒ підкреслив політик.

Нагадуємо, Нерухомість, авто, турзбір: виросли ставки місцевих податків

Читайте також: У Мукачеві впіймали ймовірного автограбіжника (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...